999 rezultate për

krem

Guximtar të vërtetë, pamjet e nxjerrjes së trupit nga liqeni i ngrirë (FOTO LAJM) Një skuadër e Forcave të Sigurisë së Kosovës, me vendim të Ministrit të Mbrojtjes Rrustem Berisha dhe urdhër të komandan
Arsyet kryesore pse në dimër plakemi më shumë Moti i ftohtë mund të bëjë që shumë gjëra të duken keq – ti s’mund të jesh një prej tyre. Mungesa e rrezeve të dielli
Victoria Beckham nuk njeh kufij, prodhon kremin me gjak Çudirat për të ruajtur bukurinë nuk kanë të sosur. Së fundmi, Victoria Beckham promovon një krem për trajtimin e fytyrës
Shtohen dyshimet për logon e FSK-së, kjo grua thotë se e ka bërë burri i saj (FOTO LAJM) Ish-politikanja, Luljeta Pula, ka hapur përsëri debatin për logon aktuale të Ushtrisë së Kosovës. Fillimisht u tha se lo
Jo vetëm fytyrën, si të mbrojmë duart nga acari Në këto ditë të ftohta, nuk duhet të kujdeseni vetëm për fytyrën, por edhe për duart. I ftohti e dëmton lëkurën, edhe në
Ky është gabimi më i madh që bëni me kremin pudër në fytyrën tuaj Një nga veprimet e përditshme të bukurisë që mund të mos i kesh kushtuar rëndësinë e duhur është aplikimi i fondatinës m
Ëmbëlsirë me krem karamele Përbërësit 4 vezë 100 gr sheqer 100 gr gjalpë 70 gr miell 30 gr kakao ¼ Pluhur pjekje PËR KREM 4
Ndahet nga jeta aktori i mirënjohur shqiptar, Luan Qerimi Një lajm shumë i hidhur vjen nga bota e artit shqiptar. Aktori i mirënjohur i para viteve ’90, Luan Qerimi, është nda
Po e shkatërrojmë fytyrën me duart tona, ekspertët japin alarmin për kremërat Dr. Sobia Ali, me seli në Edinburg, thotë se ne duhet të heqim dorë nga idratusit për të mirën tonë. Gratë po bëhen t
Maqedonia po bëhet bastion i Rusisë, a do të shkaktojë luftë? Analisti amerikan Janush Bugajski vlerësoi se Shkupi është bastioni i ri rus në Ballkan dhe se Kremlini llogarit me atë
Kremlini: Rusia nuk është e përfshirë në rastin Skripal në asnjë nivel "Rusia nuk ka të bëjë fare me rastin e helmimit Skripal në çdo nivel." Kështu është shprehur tha zëdhënësi i Kremlin
Kremlini hedh poshtë pretendimet e Trumpit për Idlibin në Siri Kremlini ka hedhur poshtë paralajmërimet e presidentit amerikan, Donald Trump për të mos nisur ofensivë në provincën sir
Tortë me krem kakao Përbërësit: 250 gr biskota të bluara 100 gr gjalpë 400 gr ҫokokrem 500 gr Krem djathi (Philadelphia,ma
Larg kremrave, ky produkt shtëpiak shëron thembrat e çara Keni probleme me thembrat e këmbëve dhe nuk po gjeni dot shërim. Nëse përdorni sodën e bukës, lamtumirë thembra të cacra
Çfarë duhet të bëni për të hequr qafe djegiet e shpifura të diellit Edhe përdoruesit më vigjilent të kremrave kundra diellit harrojnë të riaplikojnë shtresën e dytë ose mbetet një pjesë në
Mos i bëni kurrë këto gabime, ndryshe gjoksi juaj do t'a pësojë keq (FOTO LAJM) Pozicionimi i keq gjatë gjumit, ushtrimi i tepruar, si edhe ekspozimi në rreze të diellit pa mbrojtje kanë ndikim të keq
Kremi me 2 përbërës që ndihmon në zhdukjen e strijave në lëkurë Strijat janë shqetësimi i shumicës së femrave. Flitet e flitet vazhdimisht për to pa i dhënë asnjëherë një përgjigje për
Hiqni kallot me këtë krem natyral Cilido që të jetë shkaku i krijimit të kallove në këmbë është thelbësore t’i kushtoni vëmendje dhe kujdes, pasi ato mund
Curri poshtëron reperin, i thotë shko ha bukën me çokokrem Gazetari dhe opinionisti Olti Curri është një nga personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale, i cili tërheq gjithmonë
Mënyra praktike për të shëruar djegien nga dielli Edhe përdoruesit më vigjilent të kremrave kundra diellit harrojnë të riaplikojnë shtresën e dytë ose mbetet një pjesë në