999 rezultate për

krejt

Theu rrjetin për 24 orë! Noizy po bën namin nëpër Europë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Noizy publikoi “Një herë e mirë” dhe duhet ta pranojmë se kënga po bën namin. Si fillim, reperi e ni
Stresi arratiset në Kosovë: U largova nga turma me makinë varrimi Reperi i njohur Arkimed Lushaj është arratisur në Kosovë pasi u shpall në kërkim policor si organizatori i protestës së
Këto foto duken krejtësisht normale, por mbrapa fshehin një të vërtetë (FOTO LAJM) Në anglisht ndryshe quhen "photobomb" dhe është pikërisht atëherë kur ty të duket se shkrepe foton perfekte, ambienti ës
"Ekskluzivja" vazhdon, Rama nxjerr pamjet nga COVID 4 (VIDEO) Kryeministri Edi Rama publikon pamje të tjera nga spitalet Covid. Këtë mëngjes, Rama është ndalur te spitali Covid-4,
Elvana Gjata uron si asnjëherë publikisht mikun e saj të zemrës (FOTO LAJM) Miqësia e ngushtë e këngëtares Elvana Gjata dhe stilistit Valdin Sahiti është tashmë e njohur për të gjithë. Valdrin
Shfaqet me look krejt ndryshe, Orinda Huta surprizon ndjekësit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Orinda Huta, është gjithmonë mjaft e kuruar në daljet e saj në ekran megjithatë shumë pak herë ndo
Volkswagen Golf GTI me një pamje krejt ndryshe (FOTO LAJM) Firma gjermane për modifikimin e makinave YiDo Performance i ka shtuar nuanca të reja Golf GTI Clubsport, me një sërë mo
Mjeku tregon studimin, COVID-19 në shkolla është krejtësisht i kufizuar Epidimiologu i njohur, Ilir Alimehmeti ka dhënë një lajm të mirë për nxënësit, në prag të nisjes së vitit shkollor. Duke
Françeska Jaçe nuk përmbahet, pozon krejtësisht nudo (FOTO LAJM) Françeska Jaçe gjithomë ka ërhequr vëmendje për pozat e nxehta e provokuese. E pse shpesh është akuzuar për photoshop
Çmenduri! I infektuari me COVID-19 ikën nga spitali për të shkuar në dasmë Një ngjarje krejtësisht absurde, krejtësisht e pazakontë është regjistruar në Kosovë. Teksa pandemia e COVID-19 po merr
Arbenita dhe Fero në krizë? Detaji që i nxorri zbuluar Marrëdhënia e tyre është kthyer ndër më të komentuarat në media, ndërsa Arbenita dhe Fero ndër çiftet më të ndjekur në r
E palyer dhe e rraskapitur nga lodhja, shefja e Infektivit publikon foton pas punës (FOTO LAJM) Mjekët dhe infermierët po përballen prej muajsh me koronavirusin, duke luftuar nga vija e parë e betejës. Në vendin tonë
Këto janë shenjat që tregojnë se ju kanë bërë magji Le ta pranojmë. Shpesh, gjëra të këqija ju ndodhin njerëzve të mirë, pa ndonjë arsye logjike. Kur krejt nga hiçi sëmurem
Agon Amiga publikon klipin e ri Krejt kto tipa (VIDEO) Në këtë kohë panedmie reperi nga Kosova, Agon Amiga, vjen me një klip të ri muzikor, shkruan Albeu.com. Ai sapo ka pu
I duhet një garderobë e re, Adele tani po shpenzon me mijëra dollarë për look-un (FOTO LAJM) Vetëm tani Adele po ndërgjegjësohet për kg e humbur dhe të afërm të saj thonë se po fillon ta trajtojë veten siç ka dash
Napoli pritet me sulm krejtësisht të ri nga sezoni i ardhshëm, synohet dyshja e Atalantës Në Napoli po përgatiten për një revolucion në skuadër, pasi gjatë merkatos së verës pritet të largohen disa futbollist
Këto foto duken krejtësisht normale, por mbrapa fshehin një të vërtetë (FOTO LAJM) Në anglisht ndryshe quhen "photobomb" dhe është pikërisht atëherë kur ty të duket se shkrepe foton perfekte, ambienti ës
E lanë planetin krejtësisht ndryshe, rikthehen në tokë tre austronautë Nëse do të ishit një austronaut që ndodhet në hapësirë prej shtatë muajsh dhe do t’ju kërkonin të ktheheshit në tokë men
Agim Bahtiri reagon pas prishjes së koalicionit VV-LDK Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka reaguar pas rrëzimit të qeverisë Kurti, duke e quajtur turp të atyre që ndihmuan
U "zhduk" krejt papritur, çfarë po ndodh me Ledion Liçon? (FOTO LAJM) Prej gati dy vitesh, moderatori i njohur Ledion Liço është larguar nga ekrani dhe ka shijuar larg syrit të mediave jetën