999 rezultate për

krehera

E pabesueshme: Grabitësi iu afrua avionit me granatë, automatik dhe tre krehëra Të dhëna të pabesueshme janë zbuluar nga grabitja e një shumë të madhe parash në Rinas. Mësohet se grabitësit kanë hyrë
Theu masën e arrestit duke lëvizur me armë, arrestohet i riu Një 28 vjecar i cili ishte me arrest me burg, ka thyer masën e sigurisë dhe ka përfunduar sërish në pranga. Policia e
Gruaja e denoncoi për dhunë, policia arreston burrin që mbante armatime Blutë e Fierit kanë vënë në pranga 38 vjeçarin Shezai Muhametaj teksa në banesën e tij janë gjetur armë e municione.
Kapen me armë, policia e Elbasanit arreston dy persona Gjatë orëve të natës, në sajë të dy operacioneve të kryera nga policia e Elbasanit janë arrestuar dy persona, pasi janë