999 rezultate për

krediti

Raiffeisen Bank anullon mijëra karta krediti, klientët ankohen se po penalizohen Raiffeisen Bank ka anulluar sot mijëra karta krediti të cilat kanë akoma afat, si pjesë e ndryshimit të sistemit të bren
Infermierja vodhi kartën e kreditit të pacientit që ndërroi jetë nga Covid-19 (FOTO LAJM) Policia thotë se një infermiere në një spital të New York City po përballet me akuza për vjedhje të kartës së kreditit t
Koronavirusi mbijeton tek kartat e kreditit, mësoni si t'i dezinfektoni Një mjek në Britani ka treguar se si kartat e kreditit mund të përmbajnë mikrobe, përfshirë baktere si salmonella dhe E.
Mjete identifikimi e karta krediti false, 42 vjeçarit i ndodh e papritura në Durrës (VIDEO) Policia Kufitare në Durrrës ka bllokouar në port pasaporta, karta identiteti, karta shëndeti dhe karta banke të falsifik
Memorizonte të dhënat e kartave të kreditit, kasieri vjedh nga 1300 klientë Një kasier në një market në Tokio është arrestuar pasi besohet se ka vjedhur të dhënat e kartave të kreditit të 1300 kli
E armdhja pa karta krediti, pagesat do të bëhen me skanimin e dorës Nismëtarja e idesë është Amazon, që ka nisur testimin e një mënyre të re pagese në supermarketet Whole Foods në Shtetet
Arrestohen 2 rumunë, përdornin karta krediti të klonuara Policia ka finaliuar sot operacionin policor “Credit Card Fraud”, në fushën e krimit kibernetik. Në pranga kanë rënë
Loredana më mori rrobat dhe doli tek dera me pistoletë! Modelja tregon si i vodh kartën e kreditit (FOTO LAJM) Media zvicerjane "20min.ch" ka publikuar sot dëshminë e një fotografeje, sipas të cilës Loredana Zefi dhe vëllai i saj i
Më vodhi kartën e kreditit! Plas "bomba" tjetër nga Gjermania për Loredanën (FOTO LAJM) Një tjetër akuzë është hedhur nga Loredana Zefit dhe njërit prej vëllezërve të saj. Mediat zvicerjane "20min.ch" i refer
Gjermania paralajmëron shtetasit e saj: Bëni kujdes kur shkoni në Turqi Në deklaratë nënvizohet se si një numri reporterësh europianë, përfshirë dhe gjermanë, u është mohuar akreditimi në Turq
Shakohoxha sulmon gazetarët: Pabuksa nuk keni treqind lekë për një biletë Dritan Shakohoxha i cili komentoi ndeshjen Partizani - Teuta në Super Sport, në mënyrë të pa pritur dhe pa asnjë lidhje
Bie kreditimi, por ndërtimin bën kërdine në Tiranë me paratë e drogës (FOTO LAJM) Sektori i ndërtimit është para një perspektive pozitive për shkak te numrit të madh të lejeve që po jepen në qytetet kry
"NIKE" bën ulje drastike! Mashtrimi po që shpërndahet si virus dhe po djeg shumë shqiptarë (FOTO LAJM) Një mashtrim i mirëfilltë është duke u shpërndarë gjerësisht tashmë në rrjetet sociale duke "peshkuar" jo pak persona br
E frikshme, 12 vjeçari udhëton drejt Balit me kartën e kreditit të prindërve Një 12 vjeçar ka kryer udhëtimin e tij të parë me avion pa shoqërimin e prindërve. Destinacion ka qenë ishull indonezian
Shtrëngohen kreditë, por apartamentet po shiten me çanta me lekë nga hashashi Nëse doni të merrni hua në një bankë do ta keni më të vështirë, pasi bankat do ju kërkojnë më shumë “llogari” për të ard
Sot, Ministria e Arsimit në ankth për këtë vendim Asociacioni Evropian për Sigurimin e Cilësisë në Arsimin e Lartë (ENQA) do të vendosë sot nëse do ta përjashtojë ose jo
Detaje të reja rreth akreditimit të avokatëve nga Gjykata Speciale Përderisa të gjithë janë në pritje se kur do të ngriten aktakuzat e para nga Gjykata Speciale në Kosovë, një gjë e tillë
Më 19 prill vendoset për fatin e Kosovës Pas përjashtimit nga Regjistri Evropian për Sigurimin e Cilësisë në Arsimin e Lartë (EQAR), Agjencia e Kosovës për Akred
Mblidhet Kryesia e Kuvendit Kryesia e Kuvendit do të mblidhet sot nga ora 13:00. Kjo mbledhje do të ndodhë pas kërkesës së 40 deputetëve ku kërkohet
Haradinaj nuk do të shkarkojë Ministrin Bytyqi Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, nuk do të shkarkohet nga pozita e tij. Lajmi se Kryeminis