999 rezultate për

kredi

Përkeqësohet ekonomia, bizneset po kërkojnë borxh për të shlyer borxhet Bankat tregtare kanë vëne re se gjatë 3-mujorit të fundit të vitit 2019 ka një rritje të tendencës për kredi, të cilat d
Mashtrim me kreditë, shkatërrohet grupi në Berat Një grup prej 6 personash është shkatërruar në Berat pasi përfitonin duke mashtruar me kredi fiktive. Gjashtë persona
Mjete identifikimi e karta krediti false, 42 vjeçarit i ndodh e papritura në Durrës (VIDEO) Policia Kufitare në Durrrës ka bllokouar në port pasaporta, karta identiteti, karta shëndeti dhe karta banke të falsifik
Kushtet që magjistratët e rinj të përfitojnë kredi për blerjen e një banese Këshilli i Ministrave ka vendosur përmes një VKM-je të miratojë një procedurë të detajuar të kritereve dhe kushteve që n
Vodhi pikën e dhënies së kredive, çfarë iu gjet në banesë 28 vjeçarit (VIDEO) Policia e Tiranës ka finalizuar një tjetër operacion duke zbardhur vjedhjen me dhunë e një sasie parash, në një nga fil
Malaj siguron: Ata që morën kredi për shtëpinë, siguracioni ua garanton 100% ksperti në fushën e ekonomisë Arben Malaj, duke folur në studion e “Abc News” tha se të dëmtuarve nga tërmeti që e kan
"U desh të këndoja këngë popullore që të shlyeja kredinë", këngëtari shqiptar flet hapur (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Egzon Pireci, i cili ka qenë pjesë e “The Voice of Albania”, ishte i ftuar në studion e “Ftesë në 5”
Kredi për të bërë fëmijë, historia e çiftit që u bënë me trinjakë pas 15 vitesh martesë Kjo është historia e Enver dhe Etleva Zinës. Të martuar prej 15 vitesh, ata janë bekuar së fundmi me ardhjen në jetë të
Edhe aksionere në New York edhe me kredi, kjo është pasuria e Rudina Hajdarit (FOTO LAJM) Rudina Hajdari, deputete e Kuvendit të Shqipërisë është kthyer në një ndër zërat më të fortë të opozitës brenda Kuvendit
Policët prej vitesh nuk marrin pagën e orëve shtesë, detyrohen të marrin kredi Ministria e Brendshme dhe Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit është në borxh me efektivat e rendit të cilëve
Murrizi: Po rrinë si harixhinjtë në çadra, t'u blejmë shtëpi deputetëve të rinj Në mbledhjen e Konferencës së Kryetarëve, deputeti Myslim Murrizi ka kërkuar për deputetët e rinj të Kuvendit, tu jepet
Zgjedhjet në Kosovë, KQZ akrediton rreth 13 mijë vëzhgues Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbajtur mbledhjen e ditës së sotme KQZ ka akredituar sot edhe 9 mijë e 50 vëz
Memorizonte të dhënat e kartave të kreditit, kasieri vjedh nga 1300 klientë Një kasier në një market në Tokio është arrestuar pasi besohet se ka vjedhur të dhënat e kartave të kreditit të 1300 kli
Ata që vodhën paratë janë jashtë, më çoni tek vajza ime! Plas në të qara sekserja e skandalit tek Fondi "Besa" Një nga të arrestuarat për skemën e mashtrimit të dhënies së kredive fiktive nga “Fondi Besa” ka shpërthyer në lot gjatë
Përfituan 3.7 milion euro nga kreditë fiktive, avokati i drejtoreshës: Nuk përfitoi gjë, hyri në borxhe të mëdha Ka nisur në Gjykatën e Apelit seanca për vlerësimin e masës së sigurisë për të arrestuarit e Fondit Besa. Të pandehur
E armdhja pa karta krediti, pagesat do të bëhen me skanimin e dorës Nismëtarja e idesë është Amazon, që ka nisur testimin e një mënyre të re pagese në supermarketet Whole Foods në Shtetet
Të varfër dhe të kredhur në borxhe: 6 nga 10 shqiptarë kanë kredi në banka (FOTO LAJM) Shumica e shqiptarëve ndodhen në një situatë të vështirë ekonomike, ku mezi sigurojnë të ardhura për nevojat bazë. Për k
Çova edhe fëmijët e mi aty! "Zbërthehet" sekserja e skandalit të kredive tek Fondi "Besa" (FOTO LAJM) Ka qenë e ndezur seanca e dhënies së masës së sigurisë së punonjësve të Fondit "Besa", të cilët ngritën një skemë mashtr
Skandali me 3.7 milion euro i Fondit "BESA" përfshiu 800 persona Skandali i zbuluar dy ditë më parë në Fondin "Besa" me mashtrimin me kreditë ka përfshirë një numër të madh personash du
Fituan 3.7 milion euro nga kreditë, arrestohen 7 persona në Tiranë, pjesë e stafit për fondacione Policia i ka dhënë fundn një grupi, pjesë e një stafi për dhënie kredie me qëllim përfitimi. Janë arrestuar 7 persona