999 rezultate për

krastes

Po e monitoronin prej kohësh, si dështoi atentati ndaj Ardian Çapjas Ardjan Çapja ra "pre" e atentatit të tretë, të ngritur ndaj tij mëngjesin e së hënës, ku plumbi i nisur drejt tij "dësht
Mbyllja e emisionit të Krastës e Rakipit, reagon Këshilli i Europës Këshilli i Evropës me anë të deklarate për mediat ka reaguar pas mbylljes së emisionit të gazetarit Ylli Rakipi dhe Adi
Nata finale e Festivalit, moderatori shpërthen me ofendime të ndyra ndaj Krastës Rikthimi i Krastës në Festivalin e 56-të të fundivitit ka shkaktuar shumë komente pozitive ndërkohë që ka pasur ehde ng
Këngëtari i etheve, fyerje dhe sharje kundër Krastës: Zhdukeni nga ekrani Festivali i Këngës në RTSH edhe këtë vit ka pasur një sërë kontestimesh. Së fundmi një reagim që nuk pritej ka ardhiur n
Luiz Ejlli shpërthen ndaj Krastës, për shkak të injorimit që mori (VIDEO) Gjatë mbrëmjes së parë të Festivalit të 56- të ndërsa duhet të prezantonte Luiz Ejllin e Rezarta Smaja, Adi Krasta përme
I mbijetoi manisë tërë këto vite, Adi Krasta bën ndryshimin e madh Ndërkohë që në media ende vihet në pikëpyetje angazhimi i Krastës në televizion, gazetari ka qenë i impenjuar me autorsi
Luana i zë vendin Adi Krastës shtuna konsiderohet si dita më e rëndësishme e javës sa i takon audiencës. Përgjithësisht televizonet i japin mbrëmje
Shkatërrimi i Krastës nga flakët, Demiraj sulmon Qazim Sejdinin Ministri i Brendshëm Dritan Demiraj ka reaguar në lidhje me zjarrin që ka shkatërruar Krastën e Elbasanit. Demiraj m
A do rikthehet Adi Krasta në ekran? U pretendua më herët se do të kishte një rikthim të Adi Krastës në ekranin shqiptar, por vetë moderatori hodhi poshtë kë
Ornela Bregu merr "hak" ndaj Adi Krastës: Fat i mirë dhe i keq për mua (VIDEO) Ndonëse ruan vlerësimet më të mira për Adi Krastën, Ornela Bregu ka rrëfyer edhe disa detaje pikante nga periudha kur at
Digjet një fugon në Tiranë Gjatë mbrëmjes së djeshme një furgon është djegur plotësisht në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:30 në zonën
Adi Krastës i përgjysmohet rroga, Agon Channel përgënjeshtron Dashuria mes Adi Krastës dhe televizionit Agon Channel duket se ka qenë shumë e shkurtër, ndryshe nga sa pritej. Buri
Saraçini sot në Kumanovë Lokaliteti i "Krastës" në Kumanovë do të vizitohet ditën e sotme nga Ministri i Ekonomisë së Maqedonisë, Valon Saraçini
Adi Krasta paralajmëron largimin nga Vizion+ Moderatori i njohur, Adi Krasta, ka paralajmëruar shikuesit për një largim të ri, ndërsa ka deklaruar në “A Show-n” e së
Flaka Krelani, e preferuara e Adi Krastës Flaka, të pashë të performoje gjatë spektaklit të Adi Krastës “A. show” dhe të komplimentoj vërtet për atë performancë.
Ja pse Adi Krasta braktisi Top Channel-in Mungesa e Adi Krastës në programin e drejtpërdrejtë “100 milionë” në “Top Channel” të martën, natyrisht që ishte një sku