999 rezultate për

krasniqi

Lajme të mira nga Kosova, 4 pacientë lënë sot spitalin Lajme te mira vijne nga Kosova, ku 4 paciente pritet te lene sot spitalin Infektiv. Lajmi eshte bere i ditur nga mjeku V
Të arratisurit që assesi të kapen! Gruevski, Krasniqi, Vojminovski bashkë në listën e të kërkuarve (VIDEO) Gjatë është lista në faqen e Ministrisë së Brendshme me emrat e personave që kërkohen me fletëarrest ndërkombëtar. Janë
Skandali diplomatik shkon në duart e Kunjofcës, përfshihet edhe Konsullata dhe Ambasada e Kosovës në Tiranë Shefi i Konsullatës së Përgjithshme në Tiranë, Halim Krasniqi, në përfundim të mandatit, është ballafaquar me akuzën për
KOSOVË/ Më shumë të shëruar, më pak në spital Infektologu Valbon Krasniqi, thotë se sot janë bërë 6 javë prej se Kosova ka nisur të numërojë të infektuarit e parë me
Kuvendi mban të martën seancë të jashtëzakonshme, Krasniqi: Kurti nuk është serioz Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Memli Krasniqi ka bërë të ditur se Kryesia e Kuvendit në mbledhjen e saj mori vend
Krasniqi: Kushtetuta e Kosovës lejon Qeveri të re edhe pa zgjedhje Me rrëzimin e qeverisë, kryeministri në detyrë, Albin Kurti, ka duke kërkuar zgjedhje të jashtëzakonshme. Sipas Kurt
PDK-ja voton pro mocionit të mosbesimit të Qeverisë Kurti Në Kuvendin e Kosovës, po mbahet seanca plenare për mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti, të inicuar nga Lidhja Dem
Shkon në 20 numri i të prekurve nga koronavirusi në Kosovë Ka shkuar në 20 numri i personave të prekur me koronavirus në Koosvë. Ditën e djeshme i është shtuar listës një 55-v
Krasniqi: Virusi më i rrezikshëm për qytetarët është Albin Kurti Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka thënë se virusi më i rrezikshëm për qytetarët është Albin
Krasniqi: Vlerat e UÇK-së janë të arta, nuk mund t'i baltosë askush Ish-zëdhënësi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK) dhe ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, ka thënë se
Sherri në Prishtinë, Policia arreston disa persona Një sherr ka ndodhur sot rreth orës 17:30, në lagjen ‘Dardania’ Prishtinë, saktësisht tek vendi i quajtur ‘Te Ora’. R
Infektologu kosovar tregon si mund të transmetohet koronavirusi Infektologu Valbon Krasniqi, në T7, ka treguar se si mund të transmetohet koronavirusi. “Një numër i madh i rasteve j
E pandalshme xhudistja kosovare, i siguron Kosovës medalje në Paris (FOTO LAJM) Xhudistja kosovare Distria Krasniqi ia ka siguruar Kosovës një medalje në kategorinë deri në 52 kilogramë në Grand Slami
Xhudistja kosovare kalon në gjysmëfinale në Paris (FOTO LAJM) Xhudistja kosovare, Distria Krasniqi vazhdon me formën e saj fantastike në rrugëtimin e deri në 52 kilogramë në Grand Sl
Nuk u rikthyen në burg, lëshohet urdhër-arrest ndërkombëtar për Agim Krasniqin dhe Sehat Ramadanin Duket se vendimi për të mos u kthyer në burg i ka kushtuar rëndë dy personave. Ministria e Punëve të Brendshme ka lës
Krasniqi: LVV-LDK koalicion i pazareve të pista Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Memli Krasniqi, tha para deputetëve se koalicioni LVV-LDK është i
Liridon Krasniqi merr pasaportën e Malajzisë, pritet të përfaqësojë kombëtaren aziatike Ylli Kosovar, Liridon Krasniqi është pajisur më pashaportën e Malajzisë mëngjesin e sotëm. Futbollisti nga Vitia që ë
Kujtim Shala, Arbërie Nagavci e Memli Krasniqi zgjidhen nënkryetarë të Kuvendit Partitë politike të cilat po marrin pjesë në seancën e Kuvendit të Republikës së Kosovës, pas zgjedhjes së Glauk Konjufc
Xhudistia shqiptare fiton medaljen e artë Xhudistja kosovare, Distria Krasniqi, ka arritur të fitojë medaljen e artë për Kosovën në kategorinë deri në 48 kilogram
Humbi jetën një person, pamje nga aksidenti në Komoran Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot rreth orës 08:00 të mëngjesit në Komoran. Nga ky aksident ka humbur jetën nj