999 rezultate për

krasniqi

Jakup Krasniqi niset për në Hagë Pas nëntë orësh kontrolli me dhunë nga Gjykata Speciale, ish-zëdhënësi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Jakup Krasniqi
EULEX i hyri në shtëpi në 6 të mengjesit, reagon familja e Jakup Krasniqit: Jemi të terrorizuar Nga ora 06:00 e mëngjesit të sotëm, zyrtarë të EULEX-it dhe Policisë së Kosovës janë duke kryer bastisje në shtëpinë e i
EULEX në shtëpinë e Jakup Krasniqit, nuk dihen arsyet Forcat e shumta policore nga njësia EULEX-it në mëngjesin e sotëm rreth orës 06:00, kanë shkuar në shtëpinë e Jakup Kras
Bënë bujë me ndarjen, ribashkohen çifti i njohur i showbizit shqiptar (FOTO LAJM) Pasi konfirmuan lidhjen e tyre, Heidi Lushtaku dhe Robin Krasniqi u bënë një prej çifteve më të pëlqyera shqiptare. Por
Mori medalje të artë në Budapest, presidenti Thaçi përgëzon Krasniqin Dje në Budapest të Hungarisë, Distria Krasniqi arriti të kurorëzohej me medalje të artë në turneun prestigjioz “Grand Sl
Robin Krasniqi: Shpresoj të ndeshem edhe në Tiranë Boksieri Robin Krasniqi u bë i pari shqiptar kampion bote, pasi mposhti gjermanin Dominic Boesel mbrëmjen e 10 tetorit n
Rrëfehet Robin Krasniqi, dua të ndeshem edhe në Tiranë Boksieri shqiptar me pasaportë gjermane Robin Krasniqi u bë i pari shqiptar kampion bote, pasi mposhti gjermanin Dominic
Krasniqi ka një mesazh për futbollistët e kombëtares së Kosovës Kampioni i botës në kategorinë gjysmë të rëndë, Robin Krasniqi, ka deklaruar se lojtarët e ekipit kombëtar të Kosovës me
Presidenti i Kosovës dekoron kampionin e botës, Haxhi Krasniqi Robin Haxhi Krasniqi që nga e shtuna mban titullin Kampion i Botës në boks në versonin WBA/IBO. Krasniqi menjëherë pa
"Dua që dy brezat të kthehen", Bosel kërkon revanshin ndaj Robin Krasniqit Të shtunën mbrëma, Haxhi Krasniqi, u shpall Kampion i Botës në pesha të mesme pasi rrëzoi përtokë Dominic Boselin. Bo
Arrestohet Naser Qeli Policia e Kosovës ka arrestuar Naser Gashin, i njohur si ‘Naser Qeli’, i dyshuar për kanosje. Rasti ka ndodhur para t
I infektuar me koronavirus, këngëtari shqiptar jep mesazh nga spitali Këngëtari shqiptar Valton Krasniqi ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë publik vetë artisti përmes r
Pas triumfit të madh, reagon Robin Krasniqi: Jemi kampionë të botës Haxhi Robin Krasniqi ka reaguar së fundmi pas titullit të fituar. Robin Krasniqi ka arritur që me sukses të mposht Do
Fitorja e Krasniqit, Mavraj bën komentin epik: Ia ke fik dritat Robin Krasniqi është kampioni i ri i botës, në WBA (regular – i thjeshtë) dhe IBO. Djaloshi nga Juniku i Kosovës bëhe
I biri u shpall kampion bote, emocionon babai i Robin Krasniqit: Bac u kry (FOTO LAJM) Mbrëmë ishte natë e madhe për çdo shqiptarë, pasi në ring u ngjit boksieri kosovar, Haxhi Krasniqi. Krasniqi arrit ta
Moment emocionues, Krasniqi futet në ring me këngën "Kuq e Zi" (VIDEO) Robin Krasniqi ka bërë arritjen historike mbrëmë, duke u bërë shqiptari i parë kampionë bote në ring. Boksieri nga Ju
Kjo është goditja "vrastare" e Robin Krasniqit ndaj Bosel (VIDEO) Robin Haxhi Krasniqi ka arritur ta fitoi meçin e ëndrrave, pasi mposhti me nokaut kampionin gjerman, Dominic Bosel. K
U shpall kampion bote, Krasniqi: Kam pritur plot 15 vjet për këtë moment Robin Krasniqi mbrëmë arriti që të shpallet kampion i botës në dy kategori WBA dhe IBO, pasi mposhti kampionin gjerman,
Ëndrra bëhet realitet, Robin Krasniqi shpallet Kampion Bote Robin Krasniqi ka arritur ta mposhtë me nokaut në rundin e tretë, Dominic Boesel. Ai arrit që dy herë në këtë rund ta
Krasniqi rikthehet fuqishëm, fiton ndaj Stanislas Eschner Haxhi Krasniqi është rikthyer me fitore në ring, duke e mposhtur boksierin çek, Stanislas Eschner. Boksierit nga Juni