999 rezultate për

krahun

Keni një shenjë të rrumbullakët në krahun e majtë? Çfarë fshihet pas saj Shumë prej nesh e kanë në trup, por të tjerë e kanë parë një shenjë të vogël të rrumbullakët në krahun e majtë. Bëhet
Kurti akuzon Grenell: Po mban krahun e Serbisë për heqjen e taksës Kryeministri Albin Kurti ka akuzuar përsëri të dërguarin e SHBA-ve për dialogun me Serbinë. Kurti ka thënë se ambasad
Policit i pritet dora teksa apelonte rrespektimin e masave ndaj COVID 19 (FOTO LAJM) Policia indiane është përballur me përleshje të dhunshme teksa po përpiqej të mbante rregullin për masat kundër përhapje
Sarri nis sulmin për Hakimin, mbrojtësi kushton 40 milion euro Achraf Hakimi shpreson që në fund të sezonit të rikthehet në Madrid, por vështirë se do të gjejë vend në formacionin e Z
Kupa e Italisë, Milani i "copëtuar" ndaj Juventusit Ditën e mërkurë do të luhet gjysmëfinalja e Kupës së Italisë mes Milanit dhe Juventusit. Ndeshja e parë ka përfunduar
Fytyra e Afronës tatuazh në krahun e një djali, reagon Blero (FOTO LAJM) Përveç surprizave nga bashëkshorti, sëfundmi Afrona na ka prezantuar me surprizën shumë të veçantë por nga një tjetër dj
Formacionet zyrtare Milan-Torino (FOTO LAJM) Milani sonte në mbrëmje do të zbresë në fushë për të luajtur sfidën çerekfinale të Kupës së Italisë kundër Torinos. K
Drejtuesit e Arsenalit takohen me krahun e djathtë të Guardiolës në mes të natës Arsenali po vazhdon me krizë të rezultateve dhe mbrëmë është mposhtur nga Manchester City me rezultat 0-3. Shkarkimi
Pse nuk u akordua penallti në rastin e De Ligt? (VIDEO) Bologna kishte ankesa për penallti në minutat e fundit të humbjes së tyre 2-1 ndaj Juventusit, por rregullat e IFAB treg
Tatuazhi i veçantë i Bersant Celinës në krahun e majtë (FOTO LAJM) Bersant Celina tregoi edhe njëherë klasin, vizionin, kreativitetin dhe inteligjencën e tij në ndeshjen e mbrëmshme. C
Pushimet e verës i thyen krahun ish-banores së Big Brother Ish-banorja e Big Brother, Genta Gjalpi ishte një prej të ftuarave në emisionin "Casa de Los 3s" në RTV Ora. Kur Zogu
Gazetari e thotë troç: Basha të hap krahun! Grida Duma të bëhet kryeministre Ndërkohë që po diskutohet mbi zgjedhjet e suksesshme në Kosovë, sytë janë kthyer sërish nga politika në Shqipëri e cila
"Jam i gatshëm ti shkoj në zyrë", Basha: Rama të hapë krahun, nuk e pres në zyrë I ftuar në emisionin "Kjo Javë" Lulzim Basha iu përgjigj thirrjes së kryeministrit Rama se ishte i gatshëm në cdo orë pë
Basha i përgjigjet Ramës: Zbato planin që ta kemi nisur, ose hap krahun A do ta pranojë Edi Ramën në zyrë kryetari i PD-së? Përgjigjja e Bashës sot: Nuk është çështje për Bashën dhe për Ram
Griezmann ndalet nga traversa, Shqipëria shpëton nga goli i 3 (VIDEO) Shqipëria rrezikoi të pësonte golin e 3 dhe të humbte përfundimsht shpresat për të dalë me pikë nga "Parc de Princes", p
E kafshoi qeni, 70 vjeçarit nga Konispoli i presin krahun Një i moshuar është kafshuar nga qeni në Konispol. Siç raportohet nga të dhënat paraprake 70-vjeçari, i identifikuar si
Qeni i lëpin krahun, mjekët i presin duart dhe këmbët Qeni i lëpin krahun, por pas disa ditësh të zonjës i presin duar dhe këmbë. Amerikania Marie Trainer, nga Ohio, i ka das
Vogëlushja nuk ia hoqi krahun babait nga qafa: Si u mbytën tragjikisht babë e bijë (FOTO LAJM) Krahu i foshnjës ishte ende rreth qafës së babait të saj, pasi trupat u gjetën në Rio Grande, në tentativë për të emigru
Ranieri akuzon hapur Lacion: I hapi krahun Interit për "Triplete" Claudio Ranieri po tenton të kualifikojë Romën këtë sezon në Ligën e Kampioneve. Por Ranieri ka dalë hapur kunder Lac
Makina përplas një person dhe hedh në krahun tjetër të autostrdës Tiranë-Durrës (VIDEO) Një aksident i frikshëm ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës. Lexues të Albeu.com, kanë sjellë