999 rezultate për

krahu

Arsyeja qesharake pse Liverpool nuk e transferoi Alaban Liverpooli ishte një ndër kandidatët e interesuar për yllin e Bayern Munichut, David Alaba. Austriaku është i lidhur
Dëmtimi i Vojvodës, Torino tregon gjendjen e yllit të Kosovës Mërgim Vojvoda ka pësuar një lëndim në krahun e tij të majtë në ndeshjen e Kupës së Italisë kundër Milanit. Torino ka
Mbajti krahun e Arjonit, Ana sulmon Sindin: Je e lirë të shfrysh hormonet e tua emocionale e s*ksuale Ana është rikthyer në studion e Përputhen Prime mbrëmjen e sotme për të folur mbi të gjitha ato që kanë ndodhur mes asaj
Manchester United kërkon partner për Maguire në janar Manchester United dëshiron të gjejë partnerin e Harry Maguire për të forcuar fazën defanzive, pasi që nuk janë të kënaqu
Super Chelsea, skuadra e Lampard fiton derbin e Londrës (VIDEO) Chelsea është ngjitur në vendin e pestë në renditje me 25 pikë. Blutë fituan 3-0 ndaj West Ham me golat e Thiago Silv
Juventusi dhe Atletico në garë, Milik largohet në janar nga Napoli Napoli po mendon të shesë sulmuesin Arkadiusz Milik në merkaton e janarit. Sulmuesi polak nuk ka rinvouar ende kontratën
Befasohet Milani, Parma zhbllokon rezultatin (VIDEO) Milan-Parma ka nisur menjëherë me gol. Hernani ka realizuar për ekipin mik pas asistit të Gervinho nga krahu.
Ylli i Atleticos drejt rikthimit në Premier League, Solskjaer e do në ekip Kieran Trippier mund të rikthehet sërish në Premer League. Mbrojtësi 30-vjeçar ka ende admirues te klubet e mëdha anglez
"Hap krahun" edhe Bennacer, Milani me tre mungesa të rëndësishme ndaj Sampit Milani vijon të jetë në krye të kampionatit italian, por Juventusi dhe interi po tregojnë shenja rritjeje dhe tani janë
Balla i mban krahun Ramës: Votuan raportin e Dick Marty, Basha dhe Berisha të kërkojnë falje Kuvendi ka ngurrur një komisioni të posaçëm mbi raportin e Dick Marty, i cili u bë shkak për një proces ndaj ish-krerëve
Peshkaqeni sulmon turistët në Sharm-El-Sheikh, 12 vjeçari humb krahun Një 12-vjeçar dhe personi që shërbente si guidë gjatë udhëtimit turistik, ranë pre e një sulmi të tmerrshëm peshkaqeni n
Khabibi s'donte ta lëndonte Gaethjen në sy të prindërve të tij, ky është veprimi i madh (VIDEO) Kampioni i UFC-së, Khabib Nurmagomedov, së fundmi mposhti, Justin Gaethjen, duke i dhënë kështu fund karrierës së tij.
Krahu i djathtë i Aldo Bares kërkon t'i njihet burgu i Italisë Numri dy i Bandës së Lushnjes, i njohur si njeriu më i afërt i Aldo Bares, Enver Dondollaku ka dorëzuar në Gjykatën e El
Gjyshja denoncon 53-vjeçarin për abuzim me mbesën: Do t'a vras me dorën time! Një ngjarje e rëndë është denoncuar ditën e sotme në Bulqizë ku policia ka arrestuar një 53-vjeçar pasi ka tentuar të pë
Djali i bëri atentat shefit të Policisë, babai: Dorëzohu, do jem në krahun tënd! (FOTO LAJM) Ilirjan Hasanaj, vetëm 19-vjec është shpallur nga kërkim nga dita e dielë për atentati e bërë ndaj shefit të Malësisë së
Një tatuazh me kuptim prekës, Lori Hoxha zbulon çfarë ka të shkruar në krahun e saj (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha, ka vendosur t’i kushtojë disa momente ndjekësve të saj për t’i shuar kuriozi
Krahu i doli vendit në fushë, vjen njoftimi i parë nga Milani për gjendjen e Ante Rebic Milan merr lajmin më të mirë dhe Ante Rebic mund të buzëqeshë. Rënia e keqe kundër Crotone-s nuk shkaktoi dëmtime se
Momenti shokues, gruaja qëndron në krahun e aeroplanit (VIDEO) Ndjesia e ngecjes në aeroplan në fund të një udhëtimi na tmerron vetëm duke e menduar, por ja që s'është kështu për të g
Nuk ndalet United, pas Van de Beek tenton yllin e Real Madridit Sergio Reguilon vazhdon ta ketë të ardhmen e tij jashtë Real Madridit. Me vendim personal të Zinedine Zidanes, i cili
Rihapet finalja, Tirana gjen golin (VIDEO) Tirana ka rihapur takimin ndaj Teutës në 1-2. Vrapi i futur në fushë realizon gol fantastik duke shtangur portierin