999 rezultate për

krahet

Milani "piketon" yllin e Arsenalit për të forcuar krahët e sulmit Milani mendon për të forcuar krahët e sulmit dhe po tenton goditjen Nicolas Pepe. I blerë për plot 80 milionë euro nga L
Fjoralba Ponari nuk fshihet më, nxjerr foton e viteve më parë në krahët e partnerit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Fjoralba Ponari prej vitesh është në një lidhje. Megjithatë, ajo është treguar shumë e rezervuar du
Reja: Kazakistanin do ta sulmojmë nga krahët Edoardo Reja, trajneri i Shqipërisë në konferencën për shtyp para mediave për ndeshjen ndaj Kazakistanit, theksoi se edh
Më e lumtur se kurrë në krahët e Markut, Rudina publikon foton romantike (FOTO LAJM) Prej ditësh Rudina Dembacaj ka vendosur të pushoj në bregdetin shqiptar ku ka treguar se është me partnerin e saj, Mark
Shalqin i pjekur, receta speciale që duhet të provoni këtë verë INGREDIENTËT Lëng dhe tul lime 1/4 filxhan mjaltë 1 lugë vaj ulliri 1 shalqi të vogël, të prerë Nenexhik Kripë
9 ndodhi interesante që ndodhin në trupin tuaj gjatë gjumit (FOTO LAJM) Ne vendosëm të hetojmë më tej këtë temë interesante. Këtu janë nëntë gjërat më kurioze që i ndodhin trupit tuaj kur
Muriqi pranë Lazios? Fenerbahce "i pret krahët" Tares Fenerbahce përmes një komunikate ka mohuar se sulmuesi Vedat Muriqi ka nënshkruar me Lazion. Ditëve të fundit qarkull
Ardit Gjebrea një romantik i përjetshëm! Poston foton e adhurueshme në krahët e Anilës (FOTO LAJM) Ardit Gjebrea ka nisur më në fund pushimet! Pas 46 të dielave që i kaloi në studion e emisionit “E Diela Shqiptare”,
Si rrallëherë, Rudina Magjistari ndan foton më të ëmbël me vajzën në krahët e saj (FOTO LAJM) Rudina Magjistari ka ndarë rrallëherë foto me të voglën e saj, Mia, duke u përpjekur ta mbajë atë larg vëmendjes së rrje
Stresi në krahët e "Miss-it", Keisi reagon dhe i vë vulën muhabetit! (VIDEO) Një situatë e pakëndshme u krijua dje për Stresin, pasi në rrjet qarkulloi një lajm sipas së cilit reperi shumë i njohur
Diletta Leotta në krahët e sportistit italian, gazetarja italiane e kalon të dielën në një jaht (FOTO LAJM) Pavarësisht faktit se ndeshjet e Serie A po zhvillohen sot në Apenine, gazetarja seksi, Diletta Leotta ka gjetur kohë ta
Stresi në krahët e "Miss-it", kush është bjondia që zëvëndësoi Kejsin (FOTO LAJM) Stresi duket se është ndarë përfundimisht nga Kejsi. Reperi i njohur është fotografuar në krahët e bukuroshes Atalant
Shalqin i pjekur, receta speciale që duhet të provoni këtë verë INGREDIENTËT Lëng dhe tul lime 1/4 filxhan mjaltë 1 lugë vaj ulliri 1 shalqi të vogël, të prerë Nenexhik Kripë
Rennes i "pret krahët" Realit, Camavinga nuk shitet Eduardo Camavinga është lojtari që kërkohet me ngulm nga skuadra e Real Madrid, para se merkatoja e verës të hapet. M
Maria Sharapova, e lumtur në krahët e milionerit anglez Tenistja e njohur, Maria Sharapova, prej kohësh është në një lidhje të lutur me milionerin anglez, Alexander Gilkes.
U nda pasi i dolën fakte tronditëse, nëna Neymarit rikthehet në krahët e djalit 30 vite më të ri Nëna e futbollistit të njohur Naymar, Nadine Goncalves, para disa javësh tërhoqi vëmendjen e të gjithëve pasi bëri publi
Dha shpirt në krahët e nënës, zbulohet e shkuara ''e errët" e 25 vjeçarit nga Vlora Detaje tw tjera zbardhen nga eliminimi i 25 vjeçarit nw Vlorw. Ai ishte djali i dytë i familjes Breshanaj. Kristian Bres
Karantina ndan një tjetër çift të njohur, Megan Fox në krahët e reperit amerikan (FOTO LAJM) Prej javësh në mediat ‘online’ kanë qarkulluar lajmet se Megan Fox dhe Brian Austin Green i kanë dhënë fund martesës së
Rama ua "pret krahët" shqiptarëve: Dasma jo më shumë se 10 veta Stina e verës është stina e dasmave në Shqipëri, dhe pandemia e COVID-19 tashmë ka anuluar të gjitha këto organizime të
Ish e dashura e Ronaldos në krahët e sulmuesit rival për titull (FOTO LAJM) Sulmuesi i Lacios, Joakin Correa po del me modelen dhe ish Mis Spanja 2014, Desire Cordero, e cila më parë ka qenë e das