999 rezultate për

krahehapur

Rompuy: BE-ja do t’i pranojë krahëhapur vendet që janë reformuar Presidenti i parë i Këshillit të Bashkimit Evropian, Herman Van Rompuy, në një intervistë për portalin "European Western
Përshëndetje botë! Foshnja lind krahëhapur dhe i buzëqeshur (FOTO LAJM) Një 33 vjeçare nga Bremton solli në jetë fëmijën e saj të tretë, dhe ishte një moment magjik. Angel Taylorishte qëndr
Ahmetaj pret "krahëhapur" Berishën: Mirmëngjes, më kishte munguar përçartja Mesa duket, ardhja e ish kryeministrit Berisha në Kuvend merr vemëndje gjithmonë nga PS. Teksa Ministri i Financave, Arb
Vret kundërshtarin me grushta në ring, ja si e presin familjarët në varrim (VIDEO) Një ndeshje normale boksi e shndërruar në tragjedi. Pak ditë më parë boksieri Dale Evans u përballe me rivalin Mike Toëe
Ja pse duhet t’i presim krahëhapur refugjatët sirianë Nga Lavdrim Lita - Bllokimi i refugjatëve Sirianë në kufirin Greqi-Maqedoni-Serbi po shkakton një emergjencë të vërtetë
Vlera e Balotellit gjithmonë e më shumë në rënie Liverpool është gati ta shesë Ballotellin me një çmim shumë më të ulët se sa e bleu nga Milani. Kjo nënkuptohet nga d
Di Maria do të largohet, Monaco gati Mund ti ketë ardhur fundi aventurës së Angel Di Marias te Real Madrid. Argjentinasi, sipas asaj që shkruan sot "El Confi
Papa Françesku: Hapjani zemrën Zotit, ai iu pret krahëhapur Mesha e Shenjtë dhe festimet e Pashkëve janë udhëhequr nga Papa Farnçesku I, i cili u zgjodh më 13 mars në krye të Vatik
Atletico-Chelsea, çfarë shkëmbimi Radamel Falcao te Chelsea dhe Fernando Torres te Atletico Madrid. Ky është shkëmbimi që po projektojnë dy klubet respekt
Beckham te Arsenal vetëm për...(FOTO LAJM) David Beckham te Arsenal, por vetëm për tu stërvitur. E ardhmja e ish kapitenit të Anglisë, pas përfundimit të aventurës
Berlusconi: Mirëpres Kaka-n në Milan Gjatë festimit të 25 vjetorit që nga ardhja në krye të "rosonerëve", Silvio Berlusconi para 750 mysafirëve të njohur, i