999 rezultate për

krahe

Njohja e patentave në Gjermani, ambasada u "pret krahët" shqiptarëve me reagimin e fundit Lajmi se patentat shqiptare do të njihen në Gjermani, ishte padyshim një lajm i shumëpritur nga shqiptarët. Por si d
Pamje nga vendngjarja: Po ktheheshin nga puna, fati tragjik i dy mësuesve në Memaliaj (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Memaliaj - Krahës. Aksidenti ka ndodhur në vendin e qua
Ylli i Atalantës objektivi i rradhës i Interit Pas Gagliardinit dhe Bastonit, Interi rikthehet të negociojë me Atalantën për një lojtar që i pëlqen shumë Antonio Conte
2 orë gjumë dhe vajzën në krahë, Monicës së Lorikut nuk i bëjnë derman as filtrat (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Lorik Canës ka postuar foton e parë me vajzën e porsa lindur. Çifti e ka pagëzuar vajzën e tyre me
"Me qetësi dhe dashuri", Meta e nis fundjavën i veshur sport dhe me macen në krahë Presidenti i vendit Ilir Meta ka një shprehje të vetën, tipike e cila njihet gjerësisht nga audienca. "Me qetësi dhe
"Derisa vdekja të na ndajë", çifti humb jetën në krahët e njëri-tjetrit Një çift nga Missouri të SHBA-së, të cilët nuk u ndanë asnjëherë nga njëri-tjetri për 65 vjet, vdiqën duke mbajtur duart
"Ishe në krahët e një burri", Kejvina nuk ngurron t'i përgjigjet ndjekësit (FOTO LAJM) Pasi ka mbyllur angazhimet në Shqipëri, Kejvina është rikthyer fuqishëm profesionit të saj si modele në SHBA. Disa pr
Fero lë pas krahëve fjalët, shpreh publikisht dashurinë e madhe për Arbenitën (FOTO LAJM) Dashuria e Feros dhe Arbenitës është kthyer prej kohësh në lajm pas çdo vendimi të tyre, mirëpo duket se dyshehn nuk po
A është kjo prova që zanat ekzistojnë? (FOTO LAJM) Një burrë ka realizuar një fotografi të rastësishme në një ambient fshati, duke zbuluar më pas se në foton e shkrepur pr
Liverpool hedh pas "krahëve" dy oferta për Shaqirin Liverpooli i ka refuzuar dy oferta për ta huazuar Xherdan Shaqirin nga Roma dhe Sevilla, pasi që trajneri Jurgen Klopp ë
Romeo Veshaj në krahët e Fifit? Flet këngëtarja (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi, ka deklaruar shpesh herë që pas këngëve të saj fshihet dikush që i ka marr
Lind foshnja me katër këmbë dhe tre krahë (VIDEO) Kjo foshnjë në Indi, ka lidnur me katër këmbë dhe tre duar. Foshnja është binjake me një bebe mashkull që rezultoi të je
Topalli thumbon opozitën: Ja kështu, u kthyen në krahët e Gjiknurit (FOTO LAJM) Marrëveshja e bërë publike sot midis opozitës dhe mazhorancës për të formuar “Këshillin Politik” dhe ku do të vendoset p
"Një vend djallëzor në mes të Evropës", Rama flet pas deklaratave të Iranit Kryeministri Edi Rama teksa ka marrë sot kryesimin e OSBE-së në Vjenë, ka përmendur ndër të tjera edhe konfliktin Iran-S
"Na preve krahët", dedikime prekese për të riun që gjeti vdekjen pasi porositi kafen Një 24 vjecar ka gjetur vdekjen në Përrenjas në këtë fillim-viti. M.Allhidri ka humbur jetën sapo ka hyrë në një bar-
Sytë zemra, Marsida Qatja në krahët e bashkëshortit pasi doli nga burgu (FOTO LAJM) Më 10 tetor në banesën e Marsida Qatjas ndodhi një përplasje me armë ku humbi jetën Dritan Haxholli, nga miku i parukier
Humbi jetën në krahët e nënës nën rrënoja, mësuesja e Esielës së vogël përlot rrjetin Ditën e sotme, në qarkun e Durrësit ka rinisur mësimi pas tërmetit të 26 nënëtorit. Por ka pasur një nxënëse që mung
Vajza e legjendës holandeze në krahë të yllit të Ajax (FOTO LAJM) Vajza e Bergkamp është në lidhje me talentin, Donny van de Beek Estelle Bergkamp, vajza e ish-futbollistit të famshëm
Punoi me të birin në krahë, flet operatori që u bë viral gjatë tërmetit Pas tërmetit shkatërrues që preku Shqipërinë përvec punonjësve të mjekësisë, policisë, ushtrisë, apo energjetikës, edhe
"Hajde dajë më merr në krahë": Si i shpëtoi tërmetit vajza në karige me rrota Jorida është një tjetër e shpëtuar nga tërmeti i 26 nëntorit. 35 vjeccarja, e ulur në karige me rrota u shpëtua nga