999 rezultate për

krah

Ish-konkurrenti publikon fotot e dyshimta të Atdheut para emisionit: Na qenka dashnori i fshehtë! Ditën e djeshme një konkurrent i ri i është bashkuar “Për’Puthen”. Ai quhet Atdhe, është 27-vjeç, dhe është nga Gjakova
Tërmeti i 26 nëntorit, Oliverd Varhelyi: Be do qëndrojë krah Shqipërisë Komisioneri për Zgjerimin në BE Oliver Varhelyi në 1-vjetorin e goditjes nga tërmeti të Shqipërisë, ku 51 persona humbën
Hedh pas krahëve lidhjen 9-vjeçare, aktorja e famshme kapet mat me 24-vjeçarin (FOTO LAJM) Në fillim të këtij viti, bëri bujë në mediat e huaja ndarja e aktores së famshme Vanessa Hudgens nga partneri i saj, Aus
Krah dy këngëtareve të njohura, Kujtim Gjuzi poston fotot me kostum popullor (FOTO LAJM) Deputeti Kujtim Gjuzi ka publikuar foto nga qyteti i Krujës, ku k pozuar në krah të dy këngëtareve të njohura, Maja dhe
Dajna Shabani shfaqet papritur krah ish-bashkëshortit: Shoku im i përjetshëm (FOTO LAJM) Disa muaj më parë, moderatorja Dajana Shabani foli për herë të parë rreth divorcit të saj dhe zbuloi arsyen që e çoi çif
Milani "piketon" yllin e Arsenalit për të forcuar krahët e sulmit Milani mendon për të forcuar krahët e sulmit dhe po tenton goditjen Nicolas Pepe. I blerë për plot 80 milionë euro nga L
Më e dashuruar se kurrë, Adriana Matoshi ndan foton krah partnerit 21-vjeçar (FOTO LAJM) Adriana Matoshi ka zbuluar pak kohë më parë romancën e re të dashurisë me futbollistin me origjinë afrikane, Keith Groen
Melania "harron" Trump, fotografohet krah për krah me ushtarin (FOTO LAJM) Melania Trump u fotografua krah për krah me një ushtarak dhe qëndroi larg presidentit gjatë ceremonisë së vendosjes së k
Balla i mban krahun Ramës: Votuan raportin e Dick Marty, Basha dhe Berisha të kërkojnë falje Kuvendi ka ngurrur një komisioni të posaçëm mbi raportin e Dick Marty, i cili u bë shkak për një proces ndaj ish-krerëve
Rudina Hajdari pozon e lumtur krah Piperos: E kam mposhtur COVID-19! Deputetja Rudina Hajdari ka mposhtur me sukses COVID-19. Lajmin e ka dhënë vetë Hajdari e cila ka pozuar e lumtur k
Bleona Qereti: Media në Shqipëri më shkatërroi martesën e parë, mos më krahasoni me modelet e Instagramit Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, ka treguar se e ka vuajtur për një kohë të gjatë ndërhyrjen e medies në je
A duhet ta krahasojmë veten me të tjerët? Këshillat e psikologëve për vetëbesimin Presidenti i 32-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Franklin Roosevelt e quajti krahasimin "hajdut të gëzimit", por
Pogba pret krahë hapur zëvendësimin e Solskjaerit me Pochettinon Mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Pogba do ishte i lumtur me largimin e Ole Gunnar Solskjaer dhe ardhjen e Mauricio
Gjysmë e zhveshur në krah të Ledrit, Sara pozon me barkun e rrumbullakour (FOTO LAJM) Vogëlushja e Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës mund të vijë në jetë nga momenti në moment, ndërsa Sara po shijon në maksimum ç
Ushtari katolik i UÇK: S'më kapnin dot se isha duke luftuar në mal përkrah myslimanëve (FOTO LAJM) Ish-ushtari i UÇK-së, që i takon besim katolik, Pren Marashi ka reaguar pas publikimit të aktakuzës së Zyrës të Prokuror
"Gjithmonë i imi", Xhensila poston pozën romantike në krah të Besit (FOTO LAJM) Ata janë ndër çiftet më të dashura të shoëbizz-it shqiptar. Bëhet fjalë për Xhensila Myrtezajn dhe Bes Kallakun, të cilë
Pa maskë dhe krah më krah, Meta ia merr isos në Bylis (VIDEO) Presidenti Ilir Meta ka postuar në rrjetet sociale një video duke kënduar këngë polifonike me disa grupe të shquara në z
Shqipja dhe Mevlani takohen jashtë, çfarë po ndodh? Ndonëse prej disa javësh është përjashtuar nga "Përputhen", Shqipja vazhdon të jetë një nga vajzat më të komentuara. Mbr
Del Piero krahason Pirlon me Zidane: Mund të ketë një rrugëtim të ngjashëm Juventusi mori një fitore të rëndësishme në mbrëmjen e djeshme në Ligën e Kampionëve, teksa mposhti me rezultatin 1-4 Fe
Trump u emocionua pas takimit me përkrahës: Mos më bëni të qaj (VIDEO) Presidenti aktual i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, gjatë takimit me përkrahësit e tij në Michigan është emocionuar