999 rezultate për

kozeta

Koronavirusi i merr jetën pedagoges së njohur në Universitetin e Tiranës Pedagogia e Fakultetit të Shkencave Sociale Kozeta Noti, ka humbur jetën si pasojë e infektimit me Covid 19. Lajmi i
Me sy të enjtur e vesh të gjakosur, policia dhunoi djalin e shkrimtares sepse protestoi Eshtë dhunuar për shkak të protestës për Teatrin, djali i gazetares dhe shkrimtares të njohur shqiptare, Kozeta Zavalani
U futën emrin në listën për shembjen e teatrit, Ema Andrea dhe Kozeta Kurti: S'kemi firmosur asgjë! Peticioni i ri i artistëve që kërkojnë Teatër të ri, te godina aktuale, të publikuar në mënyrë të beftë dje në media, du
Fajëson veten për vdekjen e bashkëshortes, surpriza që i vjen nga nusja e djalit Rubrika “Ka një mesazh për ty”, në Tv Klan solli ditën e sotme marrëdhënien që çdo nuse do të kishte dëshirë të kishte m
Albin Kurti: Në takimin e parë me Edi Ramën do flas për "Shengenin Ballkanik" (VIDEO) Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti në një intervistë ekskluzive për emisionin “Tempora” në RTV Ora ka trajtuar nj
Hodhi kunja për Rudinën, Kozeta justifikohet në studio Ditën e sotme qe e ftuar te “Rudina” gazetarja Kozeta Kurti, e cila që në fillim të bisedës nuk nguroi të bënte një sqar
Gruaja rrëfen për bëmat e Nard Ndokës kur ishte i ri në dashuri Jemi mësuar ta shohim atë nën petkun e politikanit, të veshur me kostum dhe në ambiente formale. Por ndryshe nga e zako
Tha se nuk e njihte, Kozeta i përgjigjet flakë për flakë Ronelës Ronela Hajati vetëm pak kohë më parë, u shpreh se kishte shumë dëshirë të shkonte në Eurovision, por personat që përzgje
Sherri me Kozeta Kurtin, Ronela i hedh benzinë zjarrit Ronela Hajati vetëm pak kohë më parë, u shpreh se kishte shumë dëshirë të shkonte në Eurovision, por personat që përzgj
Kjo ishte e rëndë! Gazetarja e njohur tallet keq me Luana Vjollcën (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Luana Vjollca duket se këtë verë nuk do ndalet. Pas suksesit të bashkëpunimit me Bujar Qamilin
Kritika e fortë e Kozeta Kurtit, reagon sërish Ronela Jo më larg se këtë fundjavë, Ronela Hajati bëri një deklaratë lidhur me mospjesëmarrjen e saj në Festivalin e RTSH. E
Ronela akuzoi drejtorët e RTSH-së, përgjigjet Kozeta Kurti Jo më larg se këtë fundjavë, Ronela Hajati bëri një deklaratë lidhur me mospjesëmarrjen e saj në Festivalin e RTSH. E
Dhuna i shkatërroi jetën dhe familjen, historia e tmerrshme e Kozetës Dhuna vazhdon të jetë një problem shumë i madh për shoqërinë shqiptare. Çdo ditë në polici raportohen raste të tilla
Pas gjithë kritikave, Luana merr lëvdatën e papritur plot dashuri Duket se këtë herë ka qenë një gazetare që ndryshe nga koleget, e ka mbrojtur Luanën. Bëhet fjalë për gazetaren dhe
Zbulohet shuma që ishte e gatshme të jepte Marina Vjollca për tu bërë velinë e “Fiks Fare” Ajo llogaritet si një nga femrat më të bukura shqiptare. Dikur Marina ka qënë velinë e "Fiks Fare". Gazetarja Kozeta
Mesazhi prekës i nënës së Olldashit: Po të pres akoma o bir! Pavarësisht ndarjes nga jeta, Sokol Olldashi nuk është harruar, as nga simpatizantët, miqtë, kolegët e familjarët e tij.
Kozeta sqaron për herë të fundit: Nuk shkatërroj miqësinë me Kastron për hir të festivalit Menjëherë pas publikimit të listës së konkurrentëve në Festivalin e Fundvitit në RTSH, një status i ish-kryeministrit ku
Tenori që braktisi Shqipërinë sulmon gazetaren: Je arrestuar për vjedhje (FOTO LAJM) Tenori shumë i njohur Agim Hushi u bë kryetemë e mdiave dhe rrjeteve sociale për shkak të deklaratës së tij pas largimit
U braktis nga babai, 45-vjeçarja i shpreh dashurinë njerkut (FOTO LAJM) Një grua me emrin Shkozeta 45 vjeç, e cila jeton në Greqi ka ftuar njerkun e saj, Islamin, për t’i treguar dashurinë që
Fatosi kërkon divorcin, çfarë bëri bashkëshortja që humbi besimin e tij Në këtë puntatë te rubrika “Shihemi në Gjyq në emisonon E djela Shqiptare, u publikua historia e një gruaje e cila ndodh