999 rezultate për

kovaci

Chelsea me 3 mungesa të mëdha ndaj Crystal Palace Përpara ndeshjes me Crystal Palace, Chelsea ka konfirmuar tre probleme me lojtarët. Fikayo Tomori, Mateo Kovacic dhe
Flet mes lotësh e ëma e Shpëtim Kovaçit: Një vajzë e çova në varreza, do më vdesi djali Shpëtim Kovaçi, vëllai i Brunilda Kovaçit, ka tentuar vetëvrasjen brenda ambjenteve të Burgut të Beratit, ku ishte duke
Nuk u lejua të varroste të motrën, vëllai i Brunildës tenton sërish vetëvrasjen Brunilda Kovaçi u vra në mënyrë barbare në Francë nga një klient i cili e la në një pyll, gjysmë të djegur. Vëllai i
Nuk e lanë të varroste të motrën, tenton vetëvrasjen i burgosuri Brunilda Kovaçi u vra në mënyrë barbare në Franë nga një klient i cili e la në një pyll, gjysmë të djegur. Vëllai i s
E ekzekutuan në Francë, vjen në Shqipëri trupi i Brunilda Kovaçit Ka mbërritur në Shqipëri trupi i 37 vjeçares nga Berati Brunilda Kovaçi, e cila u gjend e vrarë dhe pjesërisht e vdekur
E vranë dhe e dogjën me cigare në Francë, vjen në Shqipëri trupi i Brunilda Kovaçit Ka mbërritur në Shqipëri trupi i 37 vjeçares nga Berati Brunilda Kovaçi, e cila u gjend e vrarë dhe pjesërisht e vdekur
U vetëhelmua pas shantazheve për videot intime, lirohet nga burgu ish i dashuri i adoleshentes Gjykata e Beratit ka liruar nga burgu 17 vjeçarin Davide Kovaçi, i akuzuar se u bë shkak për vetëhelmimin me pesticide t
U gjet pa jetë në park, flet e ëma Brunilda Kovaçit: Dua ndihmë për të sjellë trupin Një ngjarje e rëndë tronditi Francën por edhe Shqipërinë ditën e Krishtlindjes kur një shqiptare u gjet e masakruar në n
Vrasja e nënës shqiptare në Francë, policia arreston klientin e saj Policia franceze bëri të ditur se ka arrestuar një person pas vrasjes së 37-vjeçares shqiptare, Brunilda Sadushi Kovaçi.
Ylli kroat rrëfen vështirësitë e kaluara te Reali Pas tre vjetësh tek Real Madrid, Mateo Kovacic iu bashkua skuadrës së Chelseat. Mesfushori tek “Blutë e Londrës” gjeti m
Chelsea bën goditjen e dytë në merkato Chelsea është shumë pranë blerjes përfundimatre të Mateo Kovacic për 50 milion euro nga Reali i Madridit. Kovacic pri
E BUJSHME/ Interi po mendon rikthimin e yllit kroat Mateo Kovaçiç është i gatshëm të rikthehet te Interi, raporton “La Repubblica”. Emri i kroatit është në qendër të vëmend
Conte nuk ndalet, kërkon një tjetër yll nga Reali Interi kërkon një tjetër lojtar të Real Madrid. Sikurse raporton "Corriere dello Sport", zikaltërit për sezonin e ardhsh
Real Madrid dhe Chelsea arrijnë një tjetër marrëveshje për mesfushorin kroat Skuadra e Real Madrid i ka ofruar Chelsea mundësinë që të vazhdojnë marrëveshjen në lidhje me huazimin e mesfushorit kro
Ylli kroat i Realit mund të përfundojë te Zenit Mesfushori kroat Mateo Kovacic është pranë transferimit te skuadra ruse e Zenit Shën Petërburg. Lajmin e ka konfirmuar e
Mateo Kovacic refuzon Realin dhe Interin, zbulon të ardhmen Mateo Kovacic, mesfushori 24-vjeçar kroat, ka deklaruar sot se dëshira e tij është që të vazhdojë të luajë në Premier Le
Kovacic kërkon të qëndrojë te Chelsea Mateo Kovacic dëshiron të qëndrojë te Chelsea edhe pas përfundimit të huazimit. Kroati i cili mbërriti në Londër ver
Interi bëhet gati për rikthimin e madh Interi pritet të rikthejë në skuadër Mateo Kovacic. Lojtari i cili këtë sezone është huazuar tek Chelsea-a por në pro
Chelsea është i bindur, fillon bisedimet me Realin për blerjen e Kovacicit Mesfushori kroat, Mateo Kovacic është huazuar te Chelsea deri në përfundim të këtij sezoni, shkruan Albeu.com. Siç ra
Kovacic: Liverpool nuk do e fitojë kampionatin për këtë arsye Mateo Kovacic i Chelseat është tallur me futbollistin e Liverpoolit, Dejan Lovren. “Liverpooli nuk do të jetë kampion