Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën këmbësori
999 rezultate për

kovac

Kovac: Kane është sensacional dhe mund ti bëjë të gjitha “Kanë është sensacional dhe mund ti bëjë të gjitha”, ka thënë Kovac për yllin e Tottenhamit për të cilin thotë se është
Niko Kovac tërbon serbët me këtë veprim Bayern Munich nesër e pret skuadrën serbe Crvena Zvezda, në kuadër të Ligës së Kampionëve. Por duket se bavarezet nuk
Bayern Munich humbet yllin e skuadrës Bayerni pas barazimit dje ndaj Lepzig ka marrë edhe një lajm tjetër të hidhur. Trajneri, Niko Kovac nuk do të mund të
E BUJSHME/ Kovac kërkon të rikthejë bomberin e Juves te Bayern Njëri nga mediumet më të mëdha në Gjermani, "Bild", ka shkruar sot se Bayern Munich është shumë i interesuar për një rik
Chelsea bën goditjen e dytë në merkato Chelsea është shumë pranë blerjes përfundimatre të Mateo Kovacic për 50 milion euro nga Reali i Madridit. Kovacic pri
E BUJSHME/ Interi po mendon rikthimin e yllit kroat Mateo Kovaçiç është i gatshëm të rikthehet te Interi, raporton “La Repubblica”. Emri i kroatit është në qendër të vëmend
Conte nuk ndalet, kërkon një tjetër yll nga Reali Interi kërkon një tjetër lojtar të Real Madrid. Sikurse raporton "Corriere dello Sport", zikaltërit për sezonin e ardhsh
Bayern Munich merr vendimin për të ardhmen e Kovac Bayern Munich fitoi dje Kupën e Gjermanisë duke mundur 3-0 në finalen Leipzig, shkruan Albeu.com. Pas triumfit në Kup
Pas Allegrit do të shkarkohet dhe Kovac Trajneri i Bayern Munich Niko Kovac do të largohet nga Juventusi. Është ky lajmi që vjen nga Goal.com, ku sipas tabloid
Kovac: Nuk jemi shpallur kampion akoma Pas fitores 3-1 që Bayern Mynih arriti ndaj Hannover në Bundesliga, skuadra bavareze sheh t’i afrohet edhe më shumë titu
Kovac kërkon Jovic te Bayerni, por ka një problem Të gjithë duan Luka Jovic. Sulmuesi i Eintracht Frankfurt, që ka një kosto e cilla rrotullohet rreth 50 milionë euro, ës
Real Madrid dhe Chelsea arrijnë një tjetër marrëveshje për mesfushorin kroat Skuadra e Real Madrid i ka ofruar Chelsea mundësinë që të vazhdojnë marrëveshjen në lidhje me huazimin e mesfushorit kro
Kovac sqaron sherrin me doktorin e Bayernit: Isha shumë i nxehur Në minutën e 75-të të gjysmëfinales së Kupës së Gjermanisë midis Werder Bremen dhe Bayern Munchen, trajneri Niko Kovaç u
Ylli kroat i Realit mund të përfundojë te Zenit Mesfushori kroat Mateo Kovacic është pranë transferimit te skuadra ruse e Zenit Shën Petërburg. Lajmin e ka konfirmuar e
Sherri Coman-Lewandowski, reagon Kovac Të enjten bëri bujë një lajm i publikuar nga Bild, që raportonte se në stërvitjen e Bayern-it kishte plasur sherri dhe K
Bayern nuk ka ndërmend të vazhdojë me Kovac sezonin e ardhshëm, sytë nga Anglia Edhe pse nuk arriti të shkojë te Real Madrid apo Manchester United pretendentët për të marrë trajnerin argjentinas Mauri
Plas te Bayern, Kovac sherr me lojtarët Menjëherë pas ndeshjes së Kupës ndaj Heidenhem e fituar 5-4 nga Bavarezët, ka pasur tension në dhomat e zhveshjes mes lo
Mateo Kovacic refuzon Realin dhe Interin, zbulon të ardhmen Mateo Kovacic, mesfushori 24-vjeçar kroat, ka deklaruar sot se dëshira e tij është që të vazhdojë të luajë në Premier Le
Kovacic kërkon të qëndrojë te Chelsea Mateo Kovacic dëshiron të qëndrojë te Chelsea edhe pas përfundimit të huazimit. Kroati i cili mbërriti në Londër ver
Niko kovac nuk dorëzohet për titullin: Tani na duhet të fitojmë me çdo kusht ndeshjen tjetër Bayern Mynih barazoi 1-1 ndaj Freiburg në kampionat, duke lëshuar kreun e renditjes. Tashmë në vendin e parë qëndron sku