999 rezultate për

kourtney

"Luftë" në familjen Kardashian, Kourtney apo Kim? (FOTO LAJM) Motrat Kardashian janë gjithnjë në qendër të vëmendjes së mediave, por sëfundmi Kourtney ka eklipsuar komplet Kimin duke
E kritikoi publikisht për foton e zhveshur, i dashuri i Kourtneyt reagon sërish Para pak ditësh Kourtney Kardashian postoi një foto me bikini në profilin e saj në Instagram. Ndonëse në foton në fja
Modelja shqiptare ngacmon hapur të dashurin e biznesmenes së njohur Vildane Zeneli njihet si një ndër vajzat më seksi shqiptare që tërheq gjithnjë vëmendjen me pozat provokuese që poston n
U tha se tre nga vajzat Kardashian janë shtatzënë, por paska qenë e gjitha një gënjeshtër Pak javë më parë të gjithë u çuditëm kur mësuam se Kylie, Kourtney dhe Kim Kardashian ishin në pritje të fëmijëve të tyr
Kourtney Kardashian i jep edhe një shans bashkëshortit Në kohë festash, Kourtney Kardashian dhe Scott Disick i kanë dhënë edhe një shans lidhjes së tyre. Mesa duket, zërat që
Motra shtatzënë e Kim-it del nudo Kur bëhet fjalë për foto ku duhet të dalësh nudo, anëtaret e familjes Kardashian janë gjithmonë të gatshme. Pas Kim-it e
Kim kritikohet nga motra për fotot nudo Një burim anonim i është referuar motrës së Kim Kardashian, e cila nuk i ka pëlqyer aspak fotot e saj nudo, të cilat kan
Motrat kardashian në seancë solari (FOTO-LAJM) Kim Kardashian së bashku me dy motrat e saj janë bërë të famshme në Shtetet e Bashkuara të Amerikës falë një reality-sho
Fotot zyrtare të martesës së Kim Kardashian Kim Kardashian vendosi që në ditën e martesës të mos ishte vetëm ajo femra e veshur me të bardha, por edhe shoqërueset e
Kourtney Kardashian ofendohet nga një fanse Kourtney Kardashian është ofenduar nga një fanse e dehur. 32 vjeçarja po kalonte festën e 4 korrikut me djalin e saj 18