999 rezultate për

kourtney

Kim Kardashian rrëfen ngjarjen më të frikshme të jetës dhe shpërthen në lot (FOTO LAJM) E ftuar në emisionin “My Next Guess Needs No Introduction” të David Letterman, Kim Kardashian rrëfeu me detaje se si i v
Pas sherrit të dhunshëm, Kourtney Kardashian heq dorë nga seriali (VIDEO) Durimit të Kourtney Kardashian i erdhi fundi. Episodin e të enjtes së “Keeping Up With the Kardashians,” Kourtney njofto
Grushte dhe fyerje banale, motrat Karadashian lën nam para kamerave (VIDEO) Me sa duket Taylor Sëift nuk është e vetmja që ka debate me Kim Kardashian. Motra e yllit të reality shoë-t, Kourtney
Plas në klanin Kardashian, Kim godet me grusht Kourtneyn Kim Kardashian Westi dhe Kourtney Kardashiani njihen për debatet e tyre të ashpra, por nga inserti i tyre të episodit të
Plas sherri në familjen Kardashian, Kim dhe Kourtney grushtohen para kamerave (VIDEO) Dramat në familjen Kardashian duket se nuk kanë të ndalur. Sezoni i 18-të i ‘reality shoë’ pritet të nisë shumë shpejtë,
Një tjetër çudi alla-Kardashian, Kendall po del me ish-in e motrës së saj Kourtney? (FOTO LAJM) Sipas kodit (jozyrtar) të vajzave, motra jote nuk duhet të dalë me ish-in tënd, nëse ti nuk je e pranishme. Nëse ndodh n
Kourtney Kardashian i rikthehet së shkuarës, kapet mat me ish-in! (FOTO LAJM) Një vit pas ndarjes, Kourtney Kardashian është kapur sërish mat me ish-in e saj, Younes Bendjima. Ata u ndanë pas tra
Lamtumirë "Kardashians show", njëra nga motrat do të largohet nga reality-show (VIDEO) Një nga reality show-t më të mëdhenj në Amerikë, mund të bëjë një nga ndryshimet më rrënjësore. Pas disa muajsh thash
"Oh zot, kam frikë!" Kim Kardashian shokohet nga ajo që shikon në kokën e motrës (VIDEO) Kim Kardashian është një ndër femrat më të komentuara të showbiz-it. Kim e gjen gjithmonë një mënyrë për t’u bërë lajm.
Lista e të famshmëve që kanë më shumë ndjekës të rremë në Instagram Të famshmëve si: Ellen DeGeneres, BTS dhe Kim Kardashian u janë ekzaminuar llogaritë e tyre në Instagram dhe Twitter nga
Brenda ditëlindjes luksoze të vajzës 7-vjeçare të Kourtney Kardashian (FOTO LAJM) Vogëlushja e Kourtney Kardashian, Penelope Disick ka festuar ditëlindjen me shoqet e saj dhe familjen, përfshi këtu edhe
"Çmenduri" brenda ditëlindjes së Kourtney Kardashian (FOTO LAJM) Motrat e famshme të familjes Kardashian i kushtojnë rëndësi të madhe festave në familje. E një rëndësi të madhe e kis
Kardashian pas banjos edhe kafen e pi e zhveshur (FOTO LAJM) Motrat Kardashian shquhen për mënyrën provokuese të prezantimit të vetes apo projekteve të reja gati në të gjitha rastet
Tentoi të bënte provokuesen në vaskë, Kourtney dështon me Fotoshopin Njësoj si të motrat (kujtoni Photoshop- in e Khloe- s disa muaj më parë), edhe Kourtney Kardashian është bërë zyrtarisht
Kourtney Karadashian, e lidhur me këngëtarin e njohur? Kourtney Kardashian dhe Travis Barker u tha se ishin në një lidhje. Të dy janë miq prej vitesh dhe jetojnë në të një
Motrat Kardashian shpërthejnë në Instagram, dalin me veshje joshëse (FOTO LAJM) Motrat Kardashian-Jenner njihen për stilin e tyre të veçantë dhe guximin për të eksperimentuar me gjithçka. Së fundmi
Kourtney Kardashian,mbulon gjoksin me duar (FOTO LAJM) Motrat e famshme Kardashian nuk e kanë fare problem që të zhvishen para kamerave dhe jo të rralla janë imazhet provokues
Pas divorcit të bujshëm, Kourtney kapet “mat” me mashkullin misterioz (FOTO LAJM) Të enjten mbrëma në Malibu, 39- vjeçarja u fotografua përkrah dikujt tjetër. Teksa shëtiste me burrin misterioz, Kour
Kim Kardashian e tepron sërish, quan Kourtneyn të mërzitshme Ju kujtohet që Kim e quajti Kourtney-n “më pak interesanten në pamje” dhe gjithë interneti mori flakë? Në episodin e kës
Motra e Kim Kardashian kërcen me bikini (FOTO LAJM) Më herët, Kim Kardashian deklaroi se motra e saj Kourtney është më pak interesantja ndër tyre. Mirëpo, Kourtney duket