E FUNDIT/ BILD plas "bombën", nxjerr përgjimin ku është përfshihet Rama
999 rezultate për

kourtney

"Çmenduri" brenda ditëlindjes së Kourtney Kardashian (FOTO LAJM) Motrat e famshme të familjes Kardashian i kushtojnë rëndësi të madhe festave në familje. E një rëndësi të madhe e kis
Kardashian pas banjos edhe kafen e pi e zhveshur (FOTO LAJM) Motrat Kardashian shquhen për mënyrën provokuese të prezantimit të vetes apo projekteve të reja gati në të gjitha rastet
Tentoi të bënte provokuesen në vaskë, Kourtney dështon me Fotoshopin Njësoj si të motrat (kujtoni Photoshop- in e Khloe- s disa muaj më parë), edhe Kourtney Kardashian është bërë zyrtarisht
Kourtney Karadashian, e lidhur me këngëtarin e njohur? Kourtney Kardashian dhe Travis Barker u tha se ishin në një lidhje. Të dy janë miq prej vitesh dhe jetojnë në të një
Motrat Kardashian shpërthejnë në Instagram, dalin me veshje joshëse (FOTO LAJM) Motrat Kardashian-Jenner njihen për stilin e tyre të veçantë dhe guximin për të eksperimentuar me gjithçka. Së fundmi
Kourtney Kardashian,mbulon gjoksin me duar (FOTO LAJM) Motrat e famshme Kardashian nuk e kanë fare problem që të zhvishen para kamerave dhe jo të rralla janë imazhet provokues
Pas divorcit të bujshëm, Kourtney kapet “mat” me mashkullin misterioz (FOTO LAJM) Të enjten mbrëma në Malibu, 39- vjeçarja u fotografua përkrah dikujt tjetër. Teksa shëtiste me burrin misterioz, Kour
Kim Kardashian e tepron sërish, quan Kourtneyn të mërzitshme Ju kujtohet që Kim e quajti Kourtney-n “më pak interesanten në pamje” dhe gjithë interneti mori flakë? Në episodin e kës
Motra e Kim Kardashian kërcen me bikini (FOTO LAJM) Më herët, Kim Kardashian deklaroi se motra e saj Kourtney është më pak interesantja ndër tyre. Mirëpo, Kourtney duket
"Luftë" në familjen Kardashian, Kourtney apo Kim? (FOTO LAJM) Motrat Kardashian janë gjithnjë në qendër të vëmendjes së mediave, por sëfundmi Kourtney ka eklipsuar komplet Kimin duke
E kritikoi publikisht për foton e zhveshur, i dashuri i Kourtneyt reagon sërish Para pak ditësh Kourtney Kardashian postoi një foto me bikini në profilin e saj në Instagram. Ndonëse në foton në fja
Modelja shqiptare ngacmon hapur të dashurin e biznesmenes së njohur Vildane Zeneli njihet si një ndër vajzat më seksi shqiptare që tërheq gjithnjë vëmendjen me pozat provokuese që poston n
U tha se tre nga vajzat Kardashian janë shtatzënë, por paska qenë e gjitha një gënjeshtër Pak javë më parë të gjithë u çuditëm kur mësuam se Kylie, Kourtney dhe Kim Kardashian ishin në pritje të fëmijëve të tyr
Kourtney Kardashian i jep edhe një shans bashkëshortit Në kohë festash, Kourtney Kardashian dhe Scott Disick i kanë dhënë edhe një shans lidhjes së tyre. Mesa duket, zërat që
Motra shtatzënë e Kim-it del nudo Kur bëhet fjalë për foto ku duhet të dalësh nudo, anëtaret e familjes Kardashian janë gjithmonë të gatshme. Pas Kim-it e
Kim kritikohet nga motra për fotot nudo Një burim anonim i është referuar motrës së Kim Kardashian, e cila nuk i ka pëlqyer aspak fotot e saj nudo, të cilat kan
Motrat kardashian në seancë solari (FOTO-LAJM) Kim Kardashian së bashku me dy motrat e saj janë bërë të famshme në Shtetet e Bashkuara të Amerikës falë një reality-sho
Fotot zyrtare të martesës së Kim Kardashian Kim Kardashian vendosi që në ditën e martesës të mos ishte vetëm ajo femra e veshur me të bardha, por edhe shoqërueset e
Kourtney Kardashian ofendohet nga një fanse Kourtney Kardashian është ofenduar nga një fanse e dehur. 32 vjeçarja po kalonte festën e 4 korrikut me djalin e saj 18