999 rezultate për

koulibaly

Liverpooli futet në garë për Koulibalyn Liverpooli i është bashkuar skuadrave tjera të mëdha në garë për Kalidou Koulibaly. Qendërmbrojtësi senegalez ka para
Man.United gati për një merkato të nxehtë, pas Sanchos interesohet edhe për Koulibaly Manchester United po përgatitet për një rikthim të bujshëm në elitën e futbollit anglez dhe atij europian, pas disa vite
Gerrard zgjedh formacionin e preferuar, nuk ka vend për CR7 Kapiteni legjendar i Liverpool, Steven Gerrard ka zgjedhur formacionin e ëndrrave në të cilin nuk ka vend për Cristiano
Manchester United nuk heq dorë nga Koulibaly, gati super oferta Manchester United po shfaq seriozitet për transferimin e Kalidou Koulibaly. Shtypi anglez raporton se ‘Djajtë e Kuq’
E zbulon prestigjozja franceze: Ylli i Napolit ka blerë apartament në Paris PSG-së po përgatitet për të zëvendësuar Thiago Silvan i cili me shumë gjasa do të largohet pas 8 sezonesh. 35 vjeçari
Koulibaly nuk është i gatshëm për sfidën e sotme ndaj Interit Kalidou Koulibaly do të mungojë sonte në përballjen që Napoli zhvillon kundër Interit, në kuadër të Kupës së Italisë.
Koulibaly mund të largohet nga Napoli vetëm për 150 milion euro Koulibaly është një nga qendërmbrojtësit më të mirë në Europë dhe interesimi për të nuk kanë munguar. Klubi italian i
Koulibaly drejt Parisit, PSG-ja përgatit ofertën e parezistueshme Kalidou Koulibaly deri më tani nuk ka patur një sezon të mirë. Problemet me presidentin, De Laurentis kanë ndikuar që fu
Napoli refuzon mega-ofertën e Realit për gjigandin e mbrojtjes Kalidou Koulibaly është njëri ndër mbrojtësit më të kërkuar në Evropë shkaku i paraqitjeve të tij me Napolin. Mirëpo, pi
United marrëveshje me Napolin për Koulibaly Manchester Unitedi raportohet se ka arritur marrëveshje për ta transferuar qendërmbrojtësin e Napolit, Kalidou Koulibaly
Gjesti human i Koulibaly, i fal 500 euro lypësit në Napoli Ndërkohë që është duke u rikuperuar nga një dëmtim, mbrojtësi senegalez i Napolit, Khalidou Koulibaly ka gjetur një tjet
Gattuson "nuk e zë vendi", Arsenali kërkon lojtarin më të shtrenjtë të Napolit Skuadra e Arsenalit është duke zhvilluar një sezon larg pritshmërive deri në këto momente në Premier League. Trajneri
Mourinho ofron 110 mln euro për mbrojtësin e njohur Tottenham dëshiron që këtë sezon të fitojë trofe të rëndësishëm. Egoja e trajnerit Jose Mourinho është një tjetër mo
Reali e shikon Koulibalyn si pasardhësin e Ramos "Los Blancos" janë në kërkim të një qendërmbrojtësi stabil për sezonin e ardhshëm, i cili njëherësh do ta zëvendësonte S
Eksperiencat e hidhura, Koulibaly: Racistët fshihen në turma Mbrojtësi i Napolit, Kalidou Koulibaly, ka folur në një intervistë të dhënë për revistën L’Equipe për eksperiencat e tij
Dani Alves turpëron keq Koulibaly (VIDEO) Pavarësisht se vitet kalojnë, Dani Alves nuk e ka humbur “magjinë” dhe klasin e tij. Ai vazhdon dhe thirret nga Brazi
Koulibaly presion Juventusit: Napoli fiton titullin Kalidou Koulibaly ka deklaruar i bindur se Napoli do të shpallet kampion këtë sezon në Serinë A. Koulibaly bëri të qa
Koulibaly "rrëfehet" për autogolin ndaj Juventusit Në një intervistë për “Corriere dello Sport|, Kalidou Koulibaly, ka folur në lidhje me humbjen ndaj Juventusit dy javë m
Juve-Napoli ndeshje e "çmendur", autogoli i Koulibaly çon në delir torinezët (VIDEO) Juventusi ka tuar me shumë fat supersdën e javës së dytë me Napolin me rezultatin 4-3. Ishte një ndeshje e çmendur në Al
Kërkohet nga të gjithë, De Laurentis për pak sa nuk e ktheu mbrapsht Koulibaly-n për 6 cm Kalidou Koulibaly u transferua nga Genku te Napoli në vitin 2014r për tu bërë më pas njëri nga futbollistët më të kërkua