999 rezultate për

koulibaly

Napoli - Milan, formacionet e mundshme Sonte (e diele) Napoli është nikoqir i AC Milanit, ndeshje e vlefshme për xhiron e tetë të Seria A. Të dy skuadrat ja
Koulibaly rikthehet në radarin e Liverpoolit Qendërmbrojtësi i Napolit, Kalidou Koulibaly është duke u vëzhguar nga gjiganti anglez, Liverpool. Sipas Mirror, lënd
Liverpool gjen pasuesin e Virgil van Dijk Sipas gazetarit italian, Fabio Santini, Liverpooli është një hap para të gjithëve për të siguruar shërbimet e mbrojtësit
Koulibaly drejt Francës, PSG plotëson kërkesat e De Laurentis PSG ka parakaluar Manchester City në garën për Kalidou Koulibaly. Napoli do të përfitojë plot 75 milionë stërlina (81,7
PSG dhe Man.City të interesuara, Koulibaly mund të qëndrojë te Napoli PSG dhe Manchester City janë larg të barazojnë kërkesat e Aurelio De Laurentiis për Kalidou Koulibaly. Koulibaly ësht
Napoli i fiksuar me shqiptarët, kërkon mbrojtësin për të zëvendësuar Koulibaly Të Napoli duket se “kanë rënë në dashuri”, me futbollistët shqiptarë. Pas Hysajt dhe Rrahmanit, të kaltërit e drejtua
Gattuso i prerë për kalimin e Koulibaly te Man.City: Të paguajnë çmimin që dëshiron Napoli Manchester City vazhdojnë të jenë në kërkim të Kalidou Koulibaly. Koulibaly është në mesin e mbrojtësve me formën më
Skandali prek Napolin, tre lojtarë paditen nga Prokuroria Prokuroria e qytetit të Napolit ka depozituar padinë për 600 qytetarë të cilët kanë përdorur korrupsionin për të sigurua
Manchester City nuk ka ndërmend të heqë dorë nga Koulibaly, Napoli gjen zëvendësuesin Dështimi i radhës në Europë duket se ka lënë shije të hidhur te Manchester City, por drejtuesit e klubit anglez kanë ndë
Man.City bën ofertën e parë për Koulibaly, e papërfillshme për Napolin Që kur CAS mori vendimin për të hequr pezullimin e Machester City-n nga kompeticionet europiane, ka ndryshuar me 360 gra
Napoli duhet të shesë lojtarë, këto janë 4 emrat që prijnë listën Napoli është gati për largime. Skuadra e Napoli ka shpenzuar disa para në transferime këtë merkato, dhe tashmë duhet
Manchester City bën ofertë për Koulibaly, shifër e pakonsiderueshme për Napolin Sky Sport Italia insiston se oferta e Manchester Cityt për Kalidou Koulibaly nuk do të shkojë mbi 65 milionë euro, dhe m
Koulibaly pranë largimit nga Napoli, mbrojtësi drejt Premier League Pavarsisht deklaratave të dashurisë në drejtim të Napolit, Kalidou Koulibaly me shumë gjasa do të largohet nga Napoli në
Koulibaly më në fund vendos për të ardhmen e tij Kalidou Koulibaly e ka marrë vendimin për të ardhmen. Mbrojtësi senegalez ka vendosur që të qëndrojë te Napoli. Manchest
Liverpool dhe Man.City në garë për Koulibaly Para merkatos së verës, Koulibaly është një nga mbrojtësit që përmendet më së shumti, me skuadrat e Premierligës që duan
Çmimi i Koulibaly nuk lëviz, pavarësisht krizës financiare të klubeve Skuadra e Napolit nuk e ka ndërmend që ta shesë lirë mbrojtësin, Kalidou Koulibaly. Presidenti i Napolit, Aureloi De
E pranon De Laurentis, Koulibaly dhe Ruiz mund të largohen për 100 milionë euro Qendërmbrojtësi senegalez dhe mesfushori spanjoll po vëzhgohen nga skuadrat më të mëdha evropiane. Napoli janë të ven
Kriza e pandemisë nuk ndikon në çmimin e Koulibaly Qendërmbrojtësi i Napoli, Kalidou Koulibaly, pritet të jetë përsëri një nga emrat më të përmendur në merkaton e verës.
Napoli qëndron "statik" për Koulibaly, PSG heq dorë PSG ka hequr dorë përfundimisht nga gara për Kalidou Koulibaly. Lajmi është konfirmuar nga mediat franceze, që bëjnë me
Liverpooli kryeson garën për Koulibaly Gjigandi i mbrojtjes së Napolit është pranë kalimit te Liverpool. Liverpool është në kërkim të një mbrojtësi dhe Kali