999 rezultate për

kostum

Nga kostumet te protestat, detajet që s'i dini për "La Casa de Papel" (FOTO LAJM) Është mëse e natyrshme që kushdo që ka parë sezonet e “La Casa de Papel” të pyesë veten nëse bëhet fjalë për një histori
Çunat e "Threedots" me kostumet e "Game of Thrones", çfarë po kurdisin (FOTO LAJM) Treshja e famshme e grupit Threedots me ne krye Flori Mumajesi kanë publikuar disa foto te tyre të portretizuara me logo
Kylie na vjen keq, por Era Istrefi e ka mbajtur e para këtë veshje (FOTO LAJM) Kylie Jenner njihet gjerësisht si e reja më e pasur në botë dhe një ndër influenceset më të mëdha në rrjet. Instagram
9 vite nga "21 janari", Artan Hoxha: Kostumet janë spërkatur me gjakun e shqiptarëve Ditën e sotme bëhen 9 vite që nga demontrata e 2011 në Bulevard. Në 21 janar humbën jetën 4 persona të cilët u qëllua
Adelina Tahiri nuk kursehet, ky është çmimi i kripur i kostumit të saj (FOTO LAJM) Adelina Tahiri po jeton si në përralla. Tashmë dihet se Adelina Tahiri bën jetë të shtrenjtë. Ajo shpenzon shumë p
Jeni vonë me pregatitjet, këto modele flokësh do ju shpëtojnë kohë (FOTO LAJM) Festat e fundvitit janë padyshim një nga më të shumëpriturat. Por përveç veshjes, dilema lindin dhe për modelin e flokëv
I "zhveshur" nga kostumi i politikanit, Nard Ndokën siç nuk e keni parë herë tjetër (FOTO LAJM) E kemi parë të vishet me kostumin e politikanit si kodi i veshjes në Kuvend, por duket se serioziteti në look i është më
"Shëmtuar dhe palidhje", kostumografja e Top-it kritikon keq VIP-at në "Kënga Magjike" (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme u mbajt nata e parë e festivalit "Kënga Magjike 2019". VIP-at patjetër që u kuruan dhe u munduan t
Me kostum tradicional, Luana zbulon foton që kishte realizuar për 28-29 nëntorin (FOTO LAJM) Kanë kaluar 9 ditë nga tërmeti i fuqishëm dhe duket se të gjithë po përpiqen t’i kthehen normalitetit. Ndonëse është
U dëbua nga Mali i Zi pse valëviti flamurin kuqezi, flet aktivisti shkodran Mali i Zi dënon shkodranin e mirënjohur Irfan Domnori për shkak të përdorimit të simboleve shqiptare në një aktivitet në
Rastet kur në filma të ndryshëm është veshur i njëjti kostum (FOTO LAJM) Kostumet janë pjesë themelore e shumë filmave, veçanërisht atyre të zhvendosur në të kaluarën dhe shpesh kontribuojnë në
E padëgjuar më parë, çifti përfundon në pranga pasi vodhi kostumet popullore Një vjedhje ndoshta jo e zakontë ka ndodhur në Kurbin por është pikasur shumë shpejt nga policia. Për këtë vjedhje n
Kostumet e Halloween që shokuan botën (FOTO LAJM) Kostumet e Halloëeen-it janë të predispozuara për të qenë të frikshme, por këto kostume janë me të vërtetë shokuese!
Rudina si "shtrigë" e Bieta si "konteshë", si u veshën vipat për Halloween (FOTO LAJM) VIP-at shqiptarë i kanë kushtuar shumë rëndësi festës së Halloween-it. Në rrjetet e tyre sociale ata kanë postuar ko
10 kostumet e Halloween-it më të kërkuar në Google (FOTO LAJM) Halloween-i po afron dhe nëse nuk preferoni që për festën e frikshme të visheni me diçka rastësore, Google ju lehtëson p
Djali i paralizuar ngrihet në këmbë pas kaq kohësh prej robotit që e kontrollon me mendje Një burrë francez tani është në gjendje të lëvizë të katër gjymtyrët e tij të paralizuara dhe të ecë përsëri, falë një k
Justin Bieber ka ndërmend të martohet me kostumin më të shëmtuar në botë (FOTO LAJM) Justin dhe Hailey Bieber e kanë shtyrë me dhjetëra herë dasmën dhe me shumë mundësi kanë stresuar me dhjetëra herë të ft
Kujtim Gjuzi kopjon Ramën, kombinimi me kostumin blu dhe atlete (FOTO LAJM) Deputeti Kujtim Gjuzi mesa duket ka ndryshuar stilin e veshjes. Nga këpucët serioze me majë dhe ora “Atlantik”, ka kalua
Zendaya dhe Michael B. Jordan me të njëjtin kostum në tapetin e kuq dhe fansat po çmenden! (FOTO LAJM) Zendaya dhe Michael B. Jordan, mund të mos kenë ndonjë raport bashkë (të paktën deri sot) por të paktën kanë të njëjtën
Rastet kur në filma të ndryshëm është veshur i njëjti kostum (FOTO LAJM) Kostumet janë pjesë themelore e shumë filmave, veçanërisht atyre të zhvendosur në të kaluarën dhe shpesh kontribuojnë në