999 rezultate për

kosto

Gjilanasit i plasi goma në rrugën e Kombit: Kosovarët e injoruan, por polici i Shqipërisë i pagoi edhe kostot Adnan Arifi, nga Gjilani, derisa ishte duke kaluar në rrugën e Kombit së bashku me familjen e tij, i kishte plasur goma
Rruga prej ari: Si u rrit kostoja nga 24 në 300 milion euro e Milot-Balldren Koncensioni për ndërtimin e rrugës Milot -Balldren me një total shpenzimesh që shkon në 300 milionë euro, fillimisht ish
Juventusi, gjeni për "falas": Ylli tjetër që pritet të vijë me kosto zero Nga blerjet e bujshme me kosto zero, te komisionet e pasura për agjentët. Juventusi tashmë e ka treguar veten në këtë dr
20 euro çadra në plazhet e jugut të Shqipërisë Pushimet në bregdetin shqiptar, sa janë të dashura për turistët kosovarë, po fillojnë të bëhen edhe të papërballueshme.
Rama e dha për 330 milion euro, por kostoja reale e Thumanë-Kashar është më pak se gjysma Pak muaj pasi qeveria anuloi procedurat për ndërtimin me koncesion PPP të autostradës Thumanë – Kashar kundrejt vlerës r
Çmenduria e Milot-Balldren: Totali i kostove 300 milionë euro (FOTO LAJM) Sipas kontratës, së miratuar tashmë në Kuvend, kostot e projektit të rrugës Milot – Balldren, me një gjatësi totale prej
Shqipëria dhe Mali i Zi kanë kostot e jetesës më të larta në rajon Shqipëria dhe Mali i Zi kanë kostot e jetesës më të larta në rajon. Shqipëria renditet në vendin e 9-të nga 40 shtete t
Rezervuan online hotelin luksoz me pamje nga deti, u shokuan nga ajo që gjetën (FOTO LAJM) Nënë e bijë prenotuan në një hotel me katër yje për pushimet e verës, por u shokuan nga ajo cfarë gjetën. Ato rezervu
Rezervuan online hotelin luksoz me pamje nga deti, e gjetën "të shkatërruar" (FOTO LAJM) Nënë e bijë prenotuan në një hotel me katër yje për pushimet e verës, por u shokuan nga ajo cfarë gjetën. Ato rezervu
Përgjimet e "Bild", PD konference për shtyp: Rama të largohet me sa më pak kosto (VIDEO) Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi dha një deklaratë për mediat sot në mesditë, ku publikoi sërish me zë, aud
2.7 milion euro/ km! Kostoja e "By Pass-it" të Fierit që nuk mbaroi kurrë Ndërtimi i by pasit të Fierit është një histori e komplikuar si shumica e investimeve publike në Shqipëri, por punimet n
Nga 1 korriku ulet ndjeshëm kostoja e roaming-ut në gjithë Ballkanin Qytetarët e Maqedonisë së Veriut, Shqipërisë, Kosovës, Serbisë, Malit të Zi dhe Bosnje-Hercegovinës nga muaji korrik do
Kujtim Gjuzi gjen belanë pas famës së menjëhershme (FOTO LAJM) Me deklaratat dhe qendrimet e tija publike, deputeti i PD-së, Kujtim Gjuzi është ndër personazhet publik më të përfolur
Arsenal synon mesfushorin e United me kosto zero Mesfushori spanjoll Ander Herrera është gjithnjë e më shumë larg Manchester United. Kontrata e 29-vjeçarit skadon në fu
Shqipëria me kosto 10 herë më të ulët të punës nga mesatarja e BE Një kompanie në Shqipëri, një orë pune i kushton mesatarisht 2.5 euro, sipas INSTAT. Krahasuar me mesataren e Bashkimit
Hapet restoranti nënujor, pamje përrallore (FOTO LAJM) Në Norvegji është hapur restoranti i parë nën ujor në Evropë. Pamja e ofruar është spektakolare, pasi teksa je duke d
Prishtina, Shkupi dhe Tirana janë qytetet më të lira në Evropë Për të përcaktuar indeksin e kostove të jetesës, Numbeo bazohet në 5 indekse të tjera siç janë: indeksi i qirave, indeks
Fenomen alarmant, prostitucion për të paguar studimet Studimet e larta në shumë vende të Europës janë me kosto të lirë, por në shumë vende të tjera si Britania e Madhe ka një
Nuk ka fund marrëzia, rritet në 22 milion euro 1 kilometër kostoja për Thumanë-Kashar eksa qeveria shqiptare po zbaton një program investimesh publike nëpërmjet kontratave PPP, serioziteti i procesit duket
Pas patriotizmit "Shqipëri – Kosovë", tregti me kosto dhe konflikte (FOTO LAJM) Poshtë zhargonit patriotik ndërmjet Shqipërisë dhe Kosovës, në fakt ka një bashkëpunimin ekonomik mjaft të dobët, me shu