999 rezultate për

kostaq

Ngjarje e rëndë në Korçë, një 60-vjeçar i jep fund jetës në mënyrë tragjike NJë ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Korcë. Një person është gjetur pa jetë në shtëpinë e tij pasi i ka d
Ndahet nga jeta publicisti i njohur, Basha dedikim prekës Publicisti dhe gazetari i njohur Kostaq Xoxa është ndarë ditën e sotme nga jeta. Lidhur me ngjarjen e trishtë, ka rea
"Vajzat pinin vetëm Whisky", Kostaq Papa më në fund poston foto kur ishte me kaçurrela (FOTO LAJM) Deputeti Kostaq Papa, është një ndër deputetët më të komentuar të opozitës së re në Kuvend dhe për këtë mjaftoi vetëm he
I njohur për vajzat e kaçurrelat, kryetarja i tërheq vëmendjen deputetit "donzhuan" Kostaq Papa është deputet i opozitës së re, i cili u fut në Kuvend pas djegies së mandateve nga deputetët. Ai u bë i
Tha se qeraste femrat me Whisky, Kostaq Papa: Jam deputeti më i varfër në atë Kuvend Deputeti Kostaq Papa ka qenë në një lidhje skype në Fax news, ku është shprehur se është deputeti më i varfër në Kuvend,
Deputeti i opozitës reagon për videon: Çakejtë dhe ujqërit u bënë bashkë kundër… Deputeti i opozitës së re, Kostaq Papa pak ditë më parë u bë viral pasi deklaroi në Kuvend se në rininë e tij, "femrat"
"Dikur kishte lek e kaçurrela": Me emrin e ndryshuar dhe i dënuar, kush e fshehu të kaluarën e Kristaqit Nga Telnis Skuqi “Sikur “kaçurreli”, njëkohësisht kryetari i Partisë Emigracioni Shqiptar, aktualisht deputeti i Kuve
Mësoni "perlat" e deputetit që i habiti të gjithë me deklaratën në Kuvend: Unë jam i zgjuar! Fjala e deputetit Kostaq Papa në Kuvend ka shkaktuar të qeshura, dhe videoja e tij ka bërë xhiron e rrjetit. Kostaq P
CV-ja skandaloze: Zbulohet deputeti që la nam me vetëdeklarimin (FOTO LAJM) CV-ja e një deputeti të ri të Kuvendit të Shqipërisë është bërë objekt gallatë në rrjetet sociale. Në pjesën e eksperien
Ish-shefi i shtabit Kostaq Karoli: Nishani gaboi me Jeronim Bazon Ish-shefi i Shtabit të Ushtrisë, Gjeneral Major Kostaq Karoli deklaron se presidenti i Republikës ka gabuar në rastin e
Kostaq Karoli merr “Certifikatën e Mirënjohjes” Shefi i Shtabit të Përgjithshëm të FARSH, gjeneralmajor Jeronim Bazo i ka akorduar Profesor Dr. gjeneralmajor Kostaq Kar
Kaseta që nuk u transmetua kurrë Zbulohen detaje të një prej ngjarjeve më të bujshme të fillim viteve ’80 në Tiranë që ka të bëjë me dëbimin e mjekëve të