999 rezultate për

kostĂn

Arma e kapur pas masakrës rrëzoi pas 5 vitesh alibinë e Kostandin Xhuvanit Vendimi i gjykatës për dërgimin në gjyq të Kostandin Xhuvanit dhe një infermieri të Spitalit Psikiatrik të Elbasanit, 5
TifozĂ«t e Lazios nderojnĂ« me banderolĂ« terroristin Kacifas NĂ« ndeshjen e zhvilluar nĂ« ‘’Olimpico’’ tĂ« RomĂ«s midis Lazios dhe Milanit e cila pĂ«rfundoi 1-1 spikati dicka e pazakontĂ«
A u liru Kostandin Xhuvani? Reagon Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve Ditën e sotme ish-kryeministri, Sali Berisha publikoi një denoncim ku thuhej se një vrasë i 5-fishtë ishte liruar nga bu
"Superskandal! Lirohet vrasësi i 5-fishtë, Kostandin Xhuvani" Ish-kryeministri, Sali Berisha së funmdi ka postuar një denoncim të një qytetari ku thotë se "një vrasës i pesfishtë ësh
Me arkivol hapur dhe flamurin grek, ceremoni horror për Kacifasin në Bularat (VIDEO) Familjarët e Kostandinos Katsifas kanë tërhequr pas 10 ditë pas vrasjes trupin e pajetë të Kostandinos Katsifas nga morg
Policia greke vjen në Tiranë për vrasjen e Kacifas, çfarë u bisedua me Policinë e Shtetit Vrasja e Kostandinos Kacifas nga RENEA gjatë një hskëmbimi zjarri, ka bërë që pala greke të dërgojë disa përfaqësues nga
Habit motra e Kaçifas, del kundër videos së publikuar (VIDEO) Ermioni Kaçifas, motra e të ndjerit Kostandino Kaçifa, ka folur për televizionin grek Ant1 për ngjarjen e rëndë që ndodh
Facebook "nderon" terroristin grek që u vra pasi sulmoi Policinë Shqiptare (FOTO LAJM) Facebook është duke përkujtuar kujtimin e Kostantinos Kacifas, terroristit grek që u vra nga RENEA pasi sulmoi me kallas
I dukej vetja "rambo", plani i terroristit ishte vrasja e policëve dhe ikja në Greqi Efektivët e policisë shqiptare RENEA, nuk kishin asnjë mundësi tjetër se si të vepronin ndryshe, në mënyrë që të shmangn
U vra pasi qëlloi mbi policinë, zbulohet e shkuara kriminale e Kostandinos Kaçifas Kostandinos Kaçifas, minoritari grek i vrarë dje nga forcat RENEA pasi qëlloi mbi policinë, rezulton se ka qenë ndaluar
Kallash mbi policinë, RENEA vret terroristin grek në Gjirokastër Në fillim u raportua se greku që qëlloi me armë drejt policisë shqiptare u arrestua nga forcat RENEA, por me pas burime
Tifoz me Serbinë, reagon sërish Kosta Grillo: Pse të mos jemi tifoz me skuadrat ballkanase Komentatori Kostandin Grillo bëri bujë me deklaratën e tij ku tregoi se në këtë kampionat Botëror do të bëj tifo me Serb
Kostandin Grillo tifoz me Serbinë: Bravo të qoftë që ke thënë një gjë të vërtetë Një deklaratë e komentatorit sportiv dhe njëkohësisht menaxherit të njohur të futbollistëve, Kostandin Grillo, ka shkakt
Pamje shokuese, pas 1 viti Vjollca Arapi nxjerr fotot e burrit që ia vranë për qiranë (VIDEO) Agim Arapi është burri nga qyteti i Durrësit, i cili në sherr e sipër me Kostandin Ekonomin, Kujtim Ekonomin dhe Jurgen
Vrasja në Durrës, policia jep detaje për viktimën dhe autorët Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës pasi një pronar picerie ka gjetur vdekjen gjatë një sherri me thika. Bëhet f
Kërcënoi nga burgu për akte terroriste, hetohet shqiptari Nikolas Kostandinos Një i dënuar është vënë nën hetim, pasi një ditë më parë ka kërcënuar nga burgu për akte terroriste. Naim Behari, (Nikol
Gjendet thesari me vlerë miliona euro në Spanjë (FOTO LAJM) Disa ditë më parë janë gjetur rreth 600 kg monedha romake. Gjetja e tyrë është bërë nga punëtorët e ndërtimit ata që pik
Apeli: Ja pse nuk u dënua përjetë Kostandin Xhuvani Gjykata e Apelit Tiranë zbardh detajet se pse nuk e pranoi kërkesën e Prokurorisë për gjykimin e shkurtuar të Kostandin
Prokuroria kërkon burgim të përjetshëm për Xhuvanin Prokuroria e Apelit i ka bërë rekurs vendimit të 18 shtatorit në Gjykatën e Apelit për Kostandin Xhuvanin, djalin e ish-
Lajm i fundit/ Apeli lë në fuqi vendimin, 35 vite burg Kostandin Xhuvanit Edhe Gjykata e Apelit ka vendosur që Kostandin Xhuvani, autori i vrasjes se katërfishtë te ndodhur një vit me pare të që