999 rezultate për

kosin

Meta bëhet ekspert kosi në malet e Kosovës Krahas ngjitjeve në maja dhe notit në liqenet akullnajore, Presidenti Ilir Meta na ka shfaqur edhe një anë tjetër të tij
Një ide brilante se çfarë të bëni me kosin e skaduar Kosi është përfekt për të bërë një scrub natyral. Kjo për arsye se përmban acid laktik, çka ndihmon që të largojë qeliza
Ermal Mamaqi surprizon Amin: Më hëngre kosin dhe unë prap të dua (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë një nga cciftet më të dashura për publikun shqiptar. Amarda vitet e fundit i ësht
Ergys Kaçe largohet nga Panathinaikos, rikthehet te Paok Nëpërmjet një postimi në Instagram, mesfushori i Kombëtares, Ergys Kaçe, deklaron se e ka mbyllur aventurën e tij me Pan
Hajdutët gjakosin dhe vjedhin të moshuarin në Vlorë Ngjarja e rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës, ku grabitësit kanë hyrë në shtëpinë e një të moshuari rreth 70 vjeç. Me
Ergys Kaçe shënon gol për Panathinaikosin (VIDEO) Ergys Kace futbollisti i kombëtares shqiptare sapo ka shënuar gol në kampionatin grek, teksa po luhet sfida mes Ofi Cr
Ergys Kaçe dëmtohet që në ndeshjen e parë me Panathinaikosin Debutimi i Ergys Kaçes në këtë sezon me Panathinaikosin, u shoqërua me një fitore për ekipin e tij, por për fat të keq,
Rama sot ka një suprizë për besimtarët e krishterë (VIDEO) Kryeministri Rama ka uruar besimtarët e krishterë sot për Ditën e Shën Mërise. Ai ka zgjedhur një video me pamjet e Kish
Ergys Kaçe dëmtohet në gju Ergys Kaçe ka nisur prej ditësh aventurën e tij me Panathinaikosin. Pas mbylljes së huazimit në gjysmën e dytë të sezoni
Njihuni me mrekullitë e karrotës Karrotat janë të pasura me beta karrotën, vitamina A,B,C,K dhe E. Së bashku me kosin në një smoothie janë të pazëvendësu
E pasur me vlera të shumta ushqyese, njihuni me mrekullitë e karrotës Karrotat janë të pasura me beta karrotën, vitamina A,B,C,K dhe E. Së bashku me kosin në një smoothie janë të pazëvendësu
Çmenden tifozët e Sportingut, sulmojnë dhe gjakosin lojtarët në stërvitje (FOTO LAJM) Një çmenduri totale ka ndodhur në qendrën stërvitore të Sportingut të Lisbonës, ku rreth 50 tifozë ultras të skuadrës ka
Pse shtatzënat duhet ta përdorin kosin Regjimi ushqimor është i rëndësishëm gjatë një shtatzënie. Janë të shumta ushqimet që nuk këshillohen për t’u ngrënë
10 milionë euro për Termokosin ot do të mbahet ceremonia e nënshkrimit të Marrëveshjes Financiare të grantit për projektin “Programi i sektorit të ener
Panathinaikos barazon ndaj Olimpiacosit, Kaçe luan titullar Panathinaikosi mori një barazim nga java e 24-të në Superligën greke, teksa ndeshja me Olimpiakosin u mbyll me rezultati
Kaçe flet pas debutimit me Panathinaikosin: Më pëlqejnë sfidat e vështira Ergys Kaçe, në përfundim të ndeshjes së kësaj fundjave me Panetolikos, ka hedhur dritë edhe mbi vendimin që ai mori përt
Ndeshja me Olimpiakosin tregon se serbët nuk e kanë problemin me shqiptarët Përballja mes Partizanit të Beogradit dhe Olimpiacosit të Pireut ka rezuluar në një përballje me incidente. Teksa mba
4 kushërinjtë e dehur gjakosin njëri-tjetrin, godasin dhe 2 policë (VIDEO) Para pak minutash në lagjen “1 Maji” të Fierit ka ndodhur një sherr mes kushërinj ku e pranishme në vendngjarje ka qenë
Dortmundi pa yjet kundër Paok-ut të Kaçes PAOK-Borusia Dortmund do të jetë një nga sfidat më të nxehta të javës së dytë të fazës në grupe për Ligën e Europës. Në
Ja fotot e fundit të turistëve të vrarë (FOTO LAJM) Si për ironi të fatit, vetëm dy ditë para vrasjes dy turistët çekë kishin postuar foto nga pushimet në Shqipëri në rrjet