999 rezultate për

kosi

Ky kek shkakton paralizë? Reagon AKU: Nuk është importuar më në Shqipëri Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka reaguar pas denoncimeve në rrjetet sociale se produkti “Kek Lupo me arrё kokosi”
Plas tritoli në një banesë në Dibër, një vit më parë i ekzekutuan djalin Një shpërthim me tritol ka ndodhur në një banesë në Maqellarë. Nga të dhenat e para shpërthimi ka ndodhur në banesën
Tani më e thjeshtë, rikthejini formën kaçurelave me këto 2 maska Hidratimi i flokëve duhet të jetë një hap i rutinës së kujdesit që asnjë vajza nuk duhet ta anashkalojë. Nëse mbeteni te
Çfarë po ndodh? Përplasje të frikshme mes tifozerisë së Olympiakos dhe Bayern Munich (VIDEO) Pamje të turpshme ato që vijnë nga Athina, në ndeshjen e të rinjve mes Olimpiakosit dhe Bajernit të Munich. Në stadiu
3 sekrete për përdorimin e vajit të kokosit në flokë Vaj i kastorit është përdorur si një produkt bukurisë për vite me rradhë, vajrat esencialë janë më popullore se kurrë dh
E kemi ditur gabim, nuk është kosi, disa metoda efikase për djegien nga dielli Nëse deri më dje keni besuar mamanë ose gjyshes që ju lyente shpinën, shpatullat ose këmbët me kos, pa ditur se enzimat
Meta bëhet ekspert kosi në malet e Kosovës Krahas ngjitjeve në maja dhe notit në liqenet akullnajore, Presidenti Ilir Meta na ka shfaqur edhe një anë tjetër të tij
Maskë në kushte shtëpie me efekte tërheqëse si të botoksit Përveç kirurgji plastike, edhe përzierja e mëposhtme e përbërësve natyralë do t’ju ndihmojë në qëllimin tuaj. Do të d
Jo kosi, ky produkt shtëpiak është shpëtim për djegien nga dielli Nëse pushimet tuaja ju janë shkatërruar sepse jeni djegur shumë nga dielli, ka një zgjidhje. Është shumë pak e kushtu
Pse konsumimi i kosit bën magji për meshkujt Sipas studimeve të mëparshme, kosi mund ta zvogëlojë dukshëm rrezikun e kancerit kolateral te meshkujt. Ky lloj kanceri
Nga bananet te kosi, 6 ushqime që mund t’ju dëmtojnë nëse i hani në kohën e gabuar Edhe pse bananet duken si një mënyrë e mirë në mëngjes, nëse konsumohen me stomakun bosh mund të ulin nivelin e e
Jo vetëm për t’u ngrënë, 7 përdorime fantastike të kosit për t’u dukur më e bukur Ka disa ushqime që nuk ngelin vetëm në kuadrin e të ngrënit. Përkundrazi. Ato mund të përdoren për një shumëllojshmëri g
Rastet kur nuk duhet përdorur vaji i kokosit Kemi dëgjuar shpesh se vaji i kokosit është shumë i përdorshëm si produkt kozmetik, apo edhe në ushqime më shumë në ëmbë
Një ide brilante se çfarë të bëni me kosin e skaduar Kosi është përfekt për të bërë një scrub natyral. Kjo për arsye se përmban acid laktik, çka ndihmon që të largojë qeliza
Nuk je "PRO" ndaj operacioneve plastike, kjo është maska që ju jep zgjidhje Përveç kirurgji plastike, edhe përzierja e mëposhtme e përbërësve natyralë do t’ju ndihmojë në qëllimin tuaj. Do të d
E kemi ditur gabim, nuk është kosi: Ja disa metoda efikase si të kuroni diegien nga dielli në kushte shtëpie Nëse deri më dje keni besuar mamanë ose gjyshes që ju lyente shpinën, shpatullat ose këmbët me kos, pa ditur se enzimat
Ermal Mamaqi surprizon Amin: Më hëngre kosin dhe unë prap të dua (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë një nga cciftet më të dashura për publikun shqiptar. Amarda vitet e fundit i ësht
Ergys Kaçe largohet nga Panathinaikos, rikthehet te Paok Nëpërmjet një postimi në Instagram, mesfushori i Kombëtares, Ergys Kaçe, deklaron se e ka mbyllur aventurën e tij me Pan
Kokosi me plot veti shëndetsore Kokosi është i pasur me acide yndyrore të shëndetshme që ndihmojnë në përshpejtimin e metabolizmit dhe djegien e kaloriv
Vdes Giannakopoulos, bosi i Panathinaikos Ka ndërruar jetë në moshën 88 vjeçare ish-bosi i klubit shumë sportësh grek Panathinaikos, Thanasis Giannakopoulos. Ky i