999 rezultate për

koshere

Gjendet pas 70 vitesh bleta më e madhe në botë Krejtësisht e zezë, me madhësinë sa gishti i madh i dorës, bleta e Uallasit, më e madhja në botë, nuk ishte vënë re prej
Pas lopëve plas vjedhja e bletëve Vetëm për vitin 2018 në rrethin e Elbasanit janë vjedhur 250 koshere bletësh. Engjëllush Spaho, sekretar i Shoqatës së B
U zunë për kosheren e bletës, si ndodhi plagosja në Belsh Belshi është tronditur mbrëmjen e sotme nga disa të shtëna me armë. Mësohet se dy persona janë konfliktuar për një ko
Të shtëna me armë zjarri në Belsh, plas sherri për një koshere bletësh Vetëm pak minuta më parë ka pasur disa të shtëna me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur në Belsh ndërkohë që mësohet se d
Po vjedhin edhe bletët, degradon keq shoqëria shqiptare Si të mos mjaftonte grabitja e bagëtive, fermerëve të fshatrave përreth Tiranës, po i grabisin edhe kosheret e bletëve.
Kuksianët kërcënojnë Ramën: Mos e ngacmo kosheren e bletës së do e pësosh Familjarët e të arresturëve pas protestës në Kalimash janë revoltuar pas vendimit të gjykatës për të lënë në burg 11 pre
Hajdutët vjedhin gjithë kosheret e bletëve në Surrel Duket se vjedhjet po bëhen gjithnjë e më shumë një fenomen në rritje në Shqëipëri. Denoncime të shumta të publikuara
I donte për "mbarë" dhe i vodhi, historia e çuditshme e devolliut me bletët Bletë rritësit thonë se ajo nuk bën "mbarë" nëse vidhet apo në shtëpi ka vjedhje, por me sa duket kjo nuk ka vlejtur për
Njëri i helmon bashkëfshatarit bagëtitë, tjetri vjedh koshere bletësh dhe... Krimi në Shqipëri dhe kronikat e zeza janë të përditshme, por shumë shpesh media nuk pasqyron rastet kur nuk kemi të bëj
Vidhte koshat e bletëve, shqiptari ishte kthyer në makthin e grekëve Një shqiptar është vënë në pranga nga policia greke, pasi rezultonte se ishte autor i vjedhjeve të koshereve të bletëve.
DENONCIM/ Bletët po drogohen me kanabis, nuk gjejnë dot kosheren Çështja e drogës po mer përmasa të tmerrshme, por një denoncim i çuditshëm është përcjellë përmes Facebook-ut të ish kry