999 rezultate për

koshat

Revoltohen qytetarët, hidhen në rrugë koshat e mbeturinave (VIDEO) Përveç protestave në bulevard për shembjen e Teatrit Kombëtar, qytetarët kanë shfaqur revolta duke rrëzuar dhe koshat e
Historia e lypësit, e dënojnë për vjedhje se gjeti biçikletë tek plehrat Kush tha që drejtësia nuk është efektive dhe e shpejtë? Ose që ligji për disa është më i barabartë se për të tjerë ?
Të rinjtë e PD-së i çojnë plehrat te dera e bashkisë Veliajt (VIDEO) Të rinjtë i kanë çuar plehrat n[ë derën e bashkisë së Tiranës pas veprimit të kësaj të fundit për të zhvensdosur koshat
Horror, gjenden 4 foshnja të abortuara në koshat e mbeturinave (FOTO LAJM) Punonjësit e shërbimit social për pastrimin e qytetit në Tajlandë kanë gjetur 4 trupa foshnjash të abortuara në kazanët
Si i hedh plehrat në rrugë e moshuara, Bashkia nis fushatë sensibilizimi (VIDEO) Bashkia e Tiranës ka nisur sensibilizimin e qytetarëve për të hedhur mbetjet në vendet e përcaktuara. Edhe pse kushte
Vidhte koshat e bletëve, shqiptari ishte kthyer në makthin e grekëve Një shqiptar është vënë në pranga nga policia greke, pasi rezultonte se ishte autor i vjedhjeve të koshereve të bletëve.
Koshat e plehrave marrin emra politikanësh (FOTO LAJM) Shumë të rinj, pjesë të shoqërisë civile kanë ndërmarrë veprime të cilat u kanë kushtuar edhe arrestimin e tyre, pasi ka
Historia e pazakontë e brazilianes (FOTO LAJM) Braziliania Ana dos Santos Cruz, 23 vjeç, është një nga rastet më të çudishme që duket se tashmë do të ketë mundësinë që
Ndodhi në Kosovë: Skuadrat e basketbollit shënojnë gabimisht në koshat e tyre (VIDEO) Në ndeshjen e dytë të "play off-it" në ETC Superligësn e Kosovës në basketboll mes Bashkimit dhe Pejës ka ndodhur një ng
Gareth Bale, fenonem me koshat nga mesi i fushës (VIDEO) Është veshur përherë me të bardha, por kësaj rradhe jo me fanellën e ekipit të tij Real Madrid, por me atë të ekipit të
Tetova pushtohet nga plehrat Mediat raportojnë se qyteti i Tetovës për gati një muaj nuk është pastruar, e për pasojë koshat e plehrave janë të mbush
"Los Colchoneros" e kthejnë festën në luftë (VIDEO-FOTO) Suksesi të deh ndonjëherë. Dhe kështu ka ndodhur edhe me tifozët e Atletico Madrid orët e para të mëngjesit të sotëm pas
NBA, Top 10 koshat e vitit (VIDEO) Në pritje për të mësuar se kush do e fitojë titullin, kur ndeshjet Play-Off ka filluar vetëm para pak ditësh, NBA ka pub
Top 10 koshat e Michael Jordan (VIDEO) E kanë quajtur "Air" Jordan dhe për këtë ka patur një arsye. Përkundrazi, të paktën 10. Kampioni i NBA, Chicago Bulls dh