999 rezultate për

kosh

Nuk bëri tampon, Bledi Strakosha tregon si e mësoi se ishte infektuar me Covid-19 Gazetari Bledi Strakosha është konfirmuar pozitiv dhe këtë lajm e ka dhënë vetë për ndjekësit në rrjete sociale. Ai k
Strakosha në krye, asnjë minut të humbur gjatë këtij sezoni Thomas Strakosha në listën e të palodhurëve të Serie A. E kush do ta mendonte se një shqiptar do të ishte futbollisti që
Gasperini koshient për skuadrën që drejton: Atalanta nuk njeh limite Gian Piero Gasperini ka deklaruar se Atalanta e tij nuk njeh limite, pasi gjeti energjinë për të përmbysur ndeshjen kund
Vendi i preferuar i shqiptarëve rezulton më i rrezikshmi për tu infektuar me koronavirus Pas heqjes së masave kufizuese ndaj koronavirusit, në vendin tonë është vënë re një shtim i ndjeshëm i rasteve pozitive.
Nuk ndalet Milani, shënon golin e tretë ndaj Lazios (VIDEO) Milani sht duke mposhtur bindshm Lazion n shtpin e ktyre t fundit. Pas golave t Calhanoglu dhe Ibrahimiv sht rradha e
Vëllai përplaset live me motrën: Boll, ke hedhur një fëmijë tjetër në koshin e plehrave! Nje grua 45-vjecare nga Vlora, qe ka rrefyer historine dramatike te jetes se saj dhe dhunen e ushtruar nga bashkeshorti,
La pas 5 fëmijë, humb jetën në mënyrë të parakoshme operatori shqiptar Një prej operatorëve të mediave në vend, Alket Metko, është ndarë nga jeta pas një sëmundje të rëndë, betejën me të cilë
E vetmja gjë që nuk duhet të bësh asnjëherë para se të shkosh në plazh Të gjithë duan të kenë lëkurë të butë para se të shkojnë në plazh. Megjithatë, ka diçka që nuk duhet ta bësh asnjëherë p
Spektakël në Bergamo: Gjimshiti mposht Strakoshën, buzëqesh Juve (VIDEO) Lazio ka shpërdoruar një mundësi të artë për të ruajtur distancat me Juventus-in kryesues në kampionat. Skuadra e Inz
Strakosha befasohet nga një "predhë" e frikshme, Atalanta barazon shifrat (VIDEO) Atalanta ka arritur ta barazojë ndeshjen me Lazio-n pasi ka kaluar në disavantazh 2-0. Gosens ka ngushtuar diferenca
Formacionet zyrtare: Atalanta-Lazio, Gjimshiti kundër Strakoshës Atalanta-Lazio do të startojë në 21:45. Të dyja skuadrat luajnë një lojë ta hapur ku do të kërkojnë vetëm fitoren.
Trondit gazetarja e njohur: Është mëkat të kërkosh zhdukjen e popullit kinez? Një gazetare italiane është bërë virale për shkak të komentin të saj në Twitter për kinezët. Gazetarja dhe moderatorj
Strakosha kalon edhe Neuer, renditet ndër 20 portierët më të shtrenjtë Strakosha kalon Manuel Neuer. Kjo, në bazë të një renditjeje që ka bërë së fundmi Observatori i Futbollit i Qendrës Ndër
"Do më kërkosh me qiri", zbardhen bisedat me pullë të kuqe mes grupit të prostitucionit Të tjera përgjime janë zbardhur pas finalizimit të aksioneve për goditjen e rrjetit të prostitucionit në “Bishtin e Zhur
Strakosha rrit kërkesat, kërkon dyfishimin e pagës tek Lazio Lazio dhe Thoma Strakosha kanë një çështje për të zgjidhur midis tyre: ajo është rinovimi i kontratës së gardianit të ko
Mos i bëni më, këto gabime jua mbushin shtëpinë me baktere 1. Nuk keni një plan-rutinë pastrimi Filloni dhe mendoni për një mënyrë strategjike të të pastruarit të shtëpisë në m
Strakosha: Ëndërrojmë titullin, por nuk jemi arrogantë të themi se jemi më të fortë se Juventusi Para disa ditëve u aludua se Tomas Strakosha ishte i infektuar me koronavirus. Mirëpo, portieri i mohoi këto zëra, ndërs
Lazio reagon pas lajmeve se Strakosha është prekur nga covid-19: Janë të rreme Ditën e djeshme nëpër media ka qarkulluar lajmi se gardiani shqiptar i Lazios, Thomas Strakosha është i prekur nga koron
Mahnit Ronaldo: Qëllon saktë me këmbë në koshin e basketbollit (VIDEO) Cristiano Ronaldo po tregon dita e ditës se efekti i karantinës nuk ka ndikuar tek ai, pasi në stërvitjet e Juventusi po
"Strakosha me Koronavirus", reagon ashpër vëllai i portierit kuqezi (FOTO LAJM) Ish-lojtari italian, Masimo Brambati, ka hapur polemika të shumta në Itali, teksa në një lidhje live në “Instagram” ditë