999 rezultate për

korrikut

Johnson i premton dozën e parë të vaksinës të gjithë të rriturve deri në fund të korrikut Kryeministri i Mbretërisë së Bashkuar, Boris Johnson, ka premtuar se të gjithë të rriturit do të marrin një dozë të parë
760 USD dieta gjatë korrikut, kush janë 103 parlamentarët që shfrytëzuan maksimalisht statusin e deputetit Mbi 100 deputetë të Kuvendit të Shqipërisë kanë përfituar 350 USD deri në 760 USD dieta për udhëtime brenda vendit gjatë
168 vatra zjarri vetëm gjatë korrikut në vend, shumica kanë qenë të qëllimshme Drejtori i përgjithshëm i AKMC-së (Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile), Haki Çako, në një deklaratë për media rreth s
30 korriku është më shumë se ndalim koalicioni Nga Namir Lapardhaja Seanca e 30 korrikut do të zhvillohet në rrethana të jashtëzakonshme. Imagjino nëse do të rezult
"U hodh vetë", lihet në burg 47 vjeçari që tentoi të vriste ish-bashkëshorten Gjykata e Fierit ka vendosur masën “Arrest me Burg ” për 47 vjeçarin Saimir Rrapollari i cili pasditen e 25 korrikut keq
Fundi i korrikut do t'na pjekë nga vapa! Ja sa do të shkojnë nesër temperaturat Vala e nxehtë afrikane që ka përfshirë vendin, do t’i ktheje ditët e fundit të korrikut në më të nxehtat e këtij muaji.
Rama: Më 30 Korrik Kuvendi voton hapjen e listave Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas përfundimit të mbledhjes së Këshillit Politik duke thënë se më 30 Korrik, Kuvendi d
Keni akoma kohë, ja çfarë duhet të bëni në ditët e mbetura të korrikut Muajt kanë ditët e tyre më të mira dhe më pak të tilla. Njerëzit besojnë në astrologji dhe ky tashmë është fakt, vet
Më mirë se kaq prishet, ja si do e mbyllin të gjitha shenjat javën e fundit të korrikut Dashi: Me Mërkurin të kthyer nga shenja e Dashit këtë javë, komunikimi do të jetë pika juaj e fortë. Gjendja e pasiguris
Shqipëria goditet nga i nxehti afrikan, sa pritet të shkojnë temperaturat këto dy javë Dy javët e fundit të korrikut do të mbyllen me mot të qëndrueshëm dhe me temperatura të larta. Kështu të gjithë ata që s
COVID-19, BE i mbyll dyert shqiptarëve deri në fund të korrikut Qytetarët shqiptarë nuk do të mund të udhëtojnë drejt Bashkimit Europian edhe për 15 ditë. Shqipëria mbetet sërish jasht
Grenell: Në takimin e 10 korrikut duhet të përfundojë çështja e liberalizimit për kosovarët I dërguari i posaçëm i Shtëpisë së Bardhë për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, shprehu mbështetjen e plotë për ud
Ndikimi i Kosovës në zgjedhjet e 15 korrikut në Maqedoni Në ditët e fundit të fushatës, partitë politike në Kosovë kanë filluar shtrojnë ndikimin e tyre në zgjedhjet e 15 korrik
Veseli kërkoi anullimin e protestës së 9 korrikut, reagojnë veteranët UÇK-së Organizata e Veteranëve të Luftës ka reaguar pas kërkesës së Kadri Veselit për anulimin e protestës së 9 korrikut, për s
Besoji Hënës! Ditët më të mira dhe të këqija të korrikut Datat e dhëna më poshtë janë specifike të muajit të dytë të verës. Një pjesë e tyre janë ditët më të mira, ndërsa të tje
Dëshmi historike nga momenti i shpalljes së Deklaratës Kushtetuese të 2 Korrikut Me rastin e 30-vjetorit të Deklaratës së 2 Korrikut, gazetari Nuhi Bytyçi ka ndarë momente të asaj kohe kur delegatët sh
Ali Ahmeti: Unë jam lind dhe rritur në misione Sonte në TV Alsat musafir në emisionin 200 është Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim z. Ali Ahemeti. Mes tjerash
Lajme të këqija: BE mund t’i mbajë kufijtë mbyllur edhe pas 1 korrikut për Ballkanin Kufijtë e jashtëm të Bashkimit Evropian mund të mbeten të mbyllur për qytetarët e Kosovës dhe vendeve tjera të rajonit t
E besoni apo jo? Tifozët në Itali mund të kthehen në stadiume nga mesi i korrikut Futbolli italian rikthehet sonte në mbrëmje me ndeshjen gjysmëfinale të Kupës së Italisë, ku Juventusi pret Milanin në ‘
Shifrat në rritje të të infektuarve më Kovid-19, rrezikojnë zgjedhjet e 5 korrikut (VIDEO) Numri në rritje i rasteve aktive me virus korona rrezikon 5 korrikun si datë të mundshme për zgjedhjet e parakohshme par