999 rezultate për

korrik

168 vatra zjarri vetëm gjatë korrikut në vend, shumica kanë qenë të qëllimshme Drejtori i përgjithshëm i AKMC-së (Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile), Haki Çako, në një deklaratë për media rreth s
Korriku një muaj i zi, COVID-19 shënoi 93 viktima Eksperti i shëndetit publik, Erion Dasho ka bërë një analizë për COVID-19 në vend dhe dëmin e madh që ka bërë në muajin
Sara e Ledrit e bën zyrtare, publikon foton me barkun e rrumbullakosur Që prej thashethemeve – tashmë të konfirmuara – të shtatzënisë, Sara Hoxha ka postuar përgjithësisht selfie, ose foto të
Horoskopi 30 korrik, mësoni parashikimin e yjeve për ju Dashi A ndjeni sikur marrëdhënia juaj e dashurisë ka nevojë për t’u ripërtërirë dhe rritur? Atëherere përgatituni për
30 korriku është më shumë se ndalim koalicioni Nga Namir Lapardhaja Seanca e 30 korrikut do të zhvillohet në rrethana të jashtëzakonshme. Imagjino nëse do të rezult
"U hodh vetë", lihet në burg 47 vjeçari që tentoi të vriste ish-bashkëshorten Gjykata e Fierit ka vendosur masën “Arrest me Burg ” për 47 vjeçarin Saimir Rrapollari i cili pasditen e 25 korrikut keq
Raporti javor i ISHP-së: Ulet numri i të infektuarve në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë informon se Instituti i Shëndetit Publik në Maqedoninë e Veriut, sot ka publikuar raportin javo
Meta nuk heq dorë, i kërkon me ngulm Ramës të heqë dorë nga 30 korriku Më 30 korrik kryeministri Edi Rama do të mbledhë Kuvendin për të miratuar listat e hapura dhe ndryshimet kushtetuese për
Fundi i korrikut do t'na pjekë nga vapa! Ja sa do të shkojnë nesër temperaturat Vala e nxehtë afrikane që ka përfshirë vendin, do t’i ktheje ditët e fundit të korrikut në më të nxehtat e këtij muaji.
Rama: Më 30 Korrik Kuvendi voton hapjen e listave Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas përfundimit të mbledhjes së Këshillit Politik duke thënë se më 30 Korrik, Kuvendi d
Hajdari e gatshme të bashkëpunojë me PD-në, çfarë do të ndodhë më 30 korrik Ka përfunduar mbledhja e Këshillit Politik, teksa deputetja Rudina Hajdari ka bërë me dije se ka marrë garanci nga PS-ja
Keni akoma kohë, ja çfarë duhet të bëni në ditët e mbetura të korrikut Muajt kanë ditët e tyre më të mira dhe më pak të tilla. Njerëzit besojnë në astrologji dhe ky tashmë është fakt, vet
Kosova shtrëngon masat, ja çfarë pritet të ndodhë nga 30 korriku Nga data 30 korrik, në Kosovë do të nis të zbatohen masat e reja anti-Covid. Duke parë numrin në rritje të të infektuarv
Më mirë se kaq prishet, ja si do e mbyllin të gjitha shenjat javën e fundit të korrikut Dashi: Me Mërkurin të kthyer nga shenja e Dashit këtë javë, komunikimi do të jetë pika juaj e fortë. Gjendja e pasiguris
Propozimi i PD-së për hapjen e listave, reagon Rama Kryeministri Edi Rama ka reaguar pozitivisht pas propozimit të Opozitës së Bashkuar për hapjen 100% të listave zgjedhore
Rama ua thotë troç Bashës e Monikës: Me apo pa ju, Parlamenti vendos! Kryeministri Edi Rama nuk ka ndërmend të presë Opozitën e Bashkuar për të renë dakord në lidhje me listat e hapura dhe h
Horoskopi 23 korrik, ja parashikimi i yjeve për ju Dashi Yje idealë si për të punuar, ashtu edhe për t’u kujdesur për formën tuaj, shëndetin, hobi dhe kafshët shtëpiake
"Nuk funksionon", Rama i përgjigjet kushtit të opozitës Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur Partisë Demokratike, lidhur me tryezën e Këshillit Politik, duke thënë se duhet
Zbardhet marrëveshja që do të firmoset sot nga kryeministri dhe opozita e re Ditën e sotme Rama i shoqëruar nga kryetari i grupit parlamentar në PS Taulant Balla, po zhvillojnë një takim me 3 kryet
Zvogëlohet numri i rasteve të reja me Covid-19 në Maqedoni Instituti për Shëndet Publik sot e publikoi raportin javor për periudhën 13-19 korrik, në të cilën evidentohet zvogëlim