999 rezultate për

korporate

Delegacioni amerikan sot viziton Kosovën, qeveria jep detaje për takimin me Hotin Në Kosovë, të hënën do të qëndrojë një delegacion i qeverisë amerikane i kryesuar nga Adam Boehler, kryeshef ekzekutiv i
"Koporata" e Majlindës "mori dhenë", nga e vodhi fjalimin deputetja (FOTO LAJM) Deputetja Majlinda Halili, u "bë gazi i botës" me daljen e saj në seancën plenare të 18 tetorit. Deputetja nuk ka shq
Tabaku: Kuvendi është kthyer në noter të qeverisë, skandali me ligjin për Korporatën e Investimeve Ish-deputetja demokrate Jorida Tabaku ka komentuar projektligjin e qeverisë për Korporatën e Investimeve Shqiptare duke
PD: KLGJ korporatë private e Ramës, nuk i shërben interesit publik Partia Demokratike nëpërmjet një deklarate ka shprehur shqetësimin për dhunimin e Kolegjit të Lartë Gjyqsor duke u kthye
I kundërshtuar nga FMN, shtyhet ligji për Korporatën e Investimeve Diskutimet e sotme në Komisionin e Ekonomisë kanë shtyrë miratimin e pr.ligjit për Korporatën e Investimeve. Arben Elezi
Mustafa: Trepçën do ta bëjmë korporatë moderne Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, gjatë ditës së sotme ka vizituar Ndërmarrjen Trepça, ku është takuar me drejtuesit,
Rrokadë në PTK Drejtorit për financa në PTK, Nuredin Krasniqit dhe sekretarit të korporatës, Sebajdin Ramaxhikut, nuk u është vazhduar
Dështon nisma e KEK për pensionet e parakohshme Korporata Energjetike e Kosovës dështoi për pensionimin e parakohshëm të punëtorëve. Sipas Sindikatës së KEK’ut, nga 240
Mungesa e reshjeve vendoos në vështirësi KESH Mungesa e reshjeve në vendin tonë mund të vendosë Korporatës Elektroenergjetike Shqiptare në vështirësi, ndërsa mund të