999 rezultate për

koronavirusin

Një ditë pas mposhti koronavirusin, Binaj: Lum ata që kanë miq të vërtetë! (FOTO LAJM) Aktori i humorit Florjan Binaj pranoi se ishte konfirmuar pozitiv me koronavirus, ndërsa lajmi bëri bujë në mediat socia
114 vjeçari pretendon se mposhti koronavirusin Shërimi nga koronavirusi i Abe Tilahun Voldemikael nga Etiopia, për të cilin familja pretendon se është 114-vjeç, konsid
A është kjo vala e dytë? Epidemiologu sqaron "çudinë" me koronavirusin në Shqipëri Mjeku epidemiolog, Ilir Alimehmeti, ka analizuar situatën e COVID-19 në Shqipëri dhe ka ngritur disa pikëpyetje. Në n
Flet shefja e Epidemiologjisë: Çfarë po ndodh me koronavirusin në Shqipëri Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë konfirmuar 78 raste të reja me COVID-19, duke e çuar në 893 numrin total të të
Rritja e rasteve, Brataj: Tre dukuri që po vërehen me koronavirusin në Shqipëri Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, thotë se në vendin tonë po vërehen tre dukuri në sfidën ndaj Sars-Cov2 q
SHBA i ofron Shqipërisë shumën e majme në përballje me koronavirusin Shtetet e Bashkuara te Amerikës kanë dhënë një tjetër ndihmë ndaj vendit tonë, në përballje me koronavirusin. Përmes
Në Ministrinë e Brendshme shënohen 41 të infektuar me koronavirus Zëdhënësi i Ministrisë së Punëve të Brendshme, Toni Angellovski në paraqitjen e tij të sotme informoi se në këtë ministr
Tifozët e Portos "sfidojnë" koronavirusin, ndjekin skuadrën mbi çatinë e stadiumit (VIDEO) Dje bënte bujë lajmi për tifozin polak që mori me qera një kran, në mënyrë që nga lart të shihte skuadrën e zemrës tek l
Organizoi festë, studentja i ngjit koronavirusin të gjithë miqve Disa persona kanë rezultuar të infektuar me koronavirus pasi morën pjesë në një festë në Selanik, sipas raportit të fund
OBSH me tone kritike për koronavirusin: Këto shtetet rrezikohen Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë, Tedros Adhanom Ghebreyesus, ka thënë se ndonëse situata pas shpërthimit të
Qentë mund ta detektojnë koronavirusin nëpërmjet nuhatjes në nënsqetulla Hunda e një qeni është 100 milionë herë më e ndjeshme sesa ajo e njeriut, sipas revistës shkencore ‘Science magazine’. S
Shifrat e fundit, a po e mposht Italia koronavirusin Në 24 orët e fundit, Italia ka regjistruar 70 viktima e 593 raste pozitive më shumë me Covid-19, një rënie e djeshme kra
Pse gratë e mposhtin më shpejt koronavirusin? Ka një avantazh që duhet ta dini Në të gjitha vendet e prekura nga Covid-19, nga Kina në Itali, pandemia shkaktoi një numër më të madh viktimash midis bu
Sot rrjedh ujë i pijshëm, gjesti human i shqiptarit para se të humbte betejën me koronavirusin (FOTO LAJM) Shqiptari i Kosovës, që vdiq nga koronavirusi u siguroi familjeve të varfra pakistaneze ujë të pijshëm. Humanizmi i M
Studim: 40% e njerëzve në Angli besojnë se Kina e krijoi qëllimshëm koronavirusin Dyzet përqind e njerëzve në Angli besojnë se Kina mund të ketë krijuar qëllimisht koronavirusin si një armë bio për të s
Gjyshja 126-vjeçare me 400 pasardhës fiton luftën me koronavirusin Një grua 126-vjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa është njeriu më i vjetër në botë që ka fituar luftën me
Shtohet numri i pacientëve që mposhtën koronavirusin, si paraqitet situata tek Infektivi Ministria e Shëndetësisë konfirmoi sot 5 raste të reja me koronavirus, dhe shkon në 969 numri i të prekurve. Lajmi i
OBSH zbulon një simptomë të re që tregon se jeni infektuar me COVID 19 Organizata Botërore e Shëndetit (OBSH) ka zbuluar një simptomë të re të virusit vdekjeprurës COVID-19. “Çdokush mund
Befason Caceres: E kam pasur koronavirusin për 60 ditë pa e ditur Mbrojtësi i Fiorentinas, Martin Caceres, ka bërë të ditur se e ka pasur koronavirusin për dy muaj pa e ditur se është in
Opozita merr vendim, harron koronavirusin dhe njofton nisjen e protestave Pas një takimi me aleatët, kryedemokrati Basha në emër të opozitës është marrë vendimi për nisjen e protestave dhe mbësh