999 rezultate për

koronavirusin

86-vjeçarja shqiptare mposht virusin pa shkuar fare në spital Një 86-vjeçare në Kosovë ka arritur që të mposhtë koronavirusin pa shkuar fare në spital. Lajmin në fjalë e ka bërë m
I ati fitoi betejën me koronavirusin, infektohet sopranoja e njohur (FOTO LAJM) Sopranoja e njohur Arta Jashari, ka rrëfyer në Facebook se më në fund babai i saj ka arritur të mposhtë koronavirusin, p
Mjeku Koni: Vaksina nuk do ta zhdukë koronavirusin Mjeku urolog, Artan Koni, është shprehur se koronavirusi nuk do të zhduket as me vaksinë, por do të qëndrojë si gripi.
Shenjat që tregojnë nëse e keni kaluar apo jo koronavirusin Nuk besojmë se ka një njeri që nuk e pyet veten ose nuk ka dyshime nëse e ka kaluar apo jo koronavirusin. Kjo edhe p
Është martuar pesë herë, njihuni me 103 vjeçarin që mposhti koronavirusin Një 103-vjeçar në Pakistan ka mposhtur Covid-19, duke u bërë kështu edhe një nga të mbijetuarit me moshë më të madhe në
"E këputur me ethe e kollë", moderatorja shqiptare dyshon se ka kaluar koronavirusin (FOTO LAJM) Moderatorja Einxhel Shkira ka folur për periudhën e izolimit dhe tregoi se gjithmonë kishte dashur një muaj pushim dhe k
Skënder Brataj: Dy muaj me maska zhdukin koronavirusin Shefi i Ugjencës kombëtare, Skënder Brataj ka zbuluar se si mund të shuhet koronavirusi duke cituar një shkencëtar ameri
Sulmi ndaj ekspertit amerikan që paralajmëroi për koronavirusin, ç’ndodh në Shtëpinë e Bardhë Në një përpjekje për të hapur ekonominë Trump i ka dhënë zë ditët e fundit skepticizmit në lidhje me vlerësimet e disa e
E frikshme, këta njerëz kanë bërë tatuazh koronavirusin (FOTO LAJM) Mendonim se po kalonim ditë të vështira, por të paktën kjo ditë do të përkeqësohet teksa lexoni më poshtë. Siç tha d
Foshnja një muajshe nga Kosova mposht koronavirusin Foshnja, e cila ishte e para e infektuar me Covid-19 në Kosovë, është liruar nga Klinika e Neonatologjisë. Gjendja shënd
Maliqi "shuplakë" Ramës: Bën marrëveshje edhe me djallin Deputeti i Kuvendit, Lefter Maliqi me një postim në rrjetin social Facebook ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se për pus
I ati humbi betejën me koronavirusin, gazetari Buzhala merr vendimin drastik Gazetari Berat Buzhala, i cili prej 21 ditësh është prekur nga Covid 19, gjatë ditës së sotme përmes një postimi në rrje
Të rinjtë shqiptarë nuk duan t'ia dijnë për koronavirusin, kështu festuan nën praninë e Ledri Vulës (VIDEO) Ditën e sotme reperi i dashur Ledri Vula mblodhi rreth vetes fansa të shumtë, që festuan nën tingujt e muzikës duke harr
Shpiket filtri i ajrit që vret koronavirusin Studiuesit hartuan një filtër ajri “kap dhe vret” që mund të bllokojë COVID-19, duke e vrarë atë pothuajse menjëherë, si
Harruan koronavirusin, të rinjtë shqiptarë dynden në jetën e natës (FOTO LAJM) Të rinjtë po konsiderohen nga mjekët si rreziku i këtyre ditëve për përhapjen e COVID-19. Fjalët e mjekëve duket se
"Ai ndoshta do të dal fitues" gazetari që mposhti koronavirusin dyshues për fatin e të atit Gazetari nga Kosova Berat Buzhala ka reaguar sërish një ditë pasi bëri një thirrje publike për personat që nuk besojnë s
Legjenda e boksit mposht koronavirusin (VIDEO) Pas një "beteje të ashpër" me koronavirusin, boksieri legjendar Robert Duran tashmë shëruar plotësisht. Testi i fundit p
Nuk ia doli të mposhte koronavirusin, ndahet nga jeta babai i Khabib Babai i Khabib Nurmagomedov, Abdulmanap, ka ndërruar jetë pas një beteje të gjatë me koronivirusin. Abdulmanap, i cil
Djokovic mposht koronavirusin Djokovic doli pozitiv në këtë virus pasi ka marrë pjesë në një turne që kishte organizuar ai në Serbi dhe Kroaci, në koh
Vuri nën kontroll koronavirusin, rinis futbolli në Kinë Superliga kineze do të fillojë më 25 korrik pas një pauze të gjatë 5 mujore. Autoritetet në Kinë fillimisht vendosën