999 rezultate për

koronavirusin

Dalin shifrat, sa pacientë fituan sot betejën me koronavirusin 51 qytetarë e kanë fituar betejën me Covid-19 gjatë orëve të fundit. Lajmin e bën me dije Ministrja e Shëndetësisë, O
Neymar mposht koronavirusin dhe kthehet në stërvitje me PSG-në Sezoni për Paris Siant Germain nisi me një humbje minimale 1-0 në transfertën ndaj Lens, ndërsa trajneri gjerman Thomas
Jo më tepër se 60 vjeç, sa policë humbën betejën me koronavirusin Gjashtë oficerë policie kanë humbur jetën nga koronavirusi në Shqipëri që nga nisja e pandemisë. Policia e Shtetit tha p
Dalin shifrat, sa pacientë fituan sot betejën me koronavirusin Gjatë 24 orëve të fundit, 150 qytetarë e kanë fituar betejën me koronavirusin. Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e
Sa pacientë humbën sot betejën me koronavirusin (VIDEO) Gjatë orëve të fundit, ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se kanë humbur jetën pesë pacientë nga Tirana. :Pavarësis
Të tjerë pacientë humbin betejën me koronavirusin Ministria e Shëndetësisë njofton se 6 pacientë kanë humbur betejën me COVID në 24 orë, duke e çuar kështu numrin e vikti
Manastirliu nxjerr shifrat, kaq pacientë mposhtën sot koronavirusin Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një postim në Facebook ka njoftuar se gjatë orëve të fundit betejën me ko
LG ka gati surprizën: një maskë elektrike me bateri sfidon koronavirusin (FOTO LAJM) Pandemia e COVID-19 ka detyruar njerëzit pothuajse në shumicën e vendeve të botës që të mbajnë maska dhe të ruajnë dista
Lajm i mirë nga spitalet COVID, 119 qytetarë fitojnë betejën me koronavirusin Kanë ardhur lajme të mira nga situata me COVID-19 në vend. Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, raporton se
Mposhti koronavirusin, mjeku i njohur dhuron plazmën (FOTO LAJM) Vendi ynë ka nisur trajtimin me plazmën e gjakut kundër koronavirusit. Prej ditësh, Ministria e Shëndetësisë apelon ndaj
Erion Dasho nxjerr prapaskenat e asaj që po ndodh me koronavirusin në Shqipëri Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho, teksa bën një përllogaritje të shifrave të bëra publike të infektimeve, ngre s
Lojtari i Prishtinës e ka kaluar koronavirusin në Kosovë, por në Gjibraltar del pozitiv FC Prishtina përmes një komunikate ka sqaruar gjithë atë që ka ndodhur në Gjibraltar, ku u vendos që të mos zhvillohej n
Mposhti me sukses koronavirusin, Alimadhi tregon me fotografi si largohet Covid-19 Adriatik Alimadhi është ndër të parët deputetë të Kuvendit të Shqipërisë i cili u infektua me koronavirus. Pas disa j
Humbin betejën me koronavirusin dy pacientë nga Elbasani Dy pacientë nga qyteti i Elbasanit të cilët ishin shtruar prej në jave në spitalet COVID, kanë humbur betejën për jetën.
Këngëtarja fierake humb betejën me koronavirusin Këngëtarja e njohur e muzikës myzeqare, Rainita Pupi, ka ndërruar jetë ditën e sotme nga koronavirusi. Prej rreth 4 j
Shenjat që tregojnë se keni kaluar koronavirusin Frika e prekjes nga sëmundja që ka trazuar mbarë globin, shoqërohet shpesh edhe me pyetjen: “ Po sikur ta kem kaluar val
Fitoi luftën me koronavirusin, Brataj dhuron gjak për pacíentët e infèktuar (VIDEO) Shefi i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj, i cili e ka fituar lùftën me korònavirusin, ka dhuruar plazmën e tij për të
Lajm i trishtë, humb betejën me koronavirusin efektivi i policisë! Gjatë ditës së sotme edhe një pjesëtar i Policisë së Kosovës ka humbur betejën me Covid-19. Lajmin e trishtë e ka bër
Kirurgu ngre alarmin: Sëmundjet e tjera vrasin në heshtje, teksa merremi me koronavirusin Mjeku kirurg në spitalin e Beratit, Edi Bejko ka bërë një thirrje të fortë për orientimin e kujdesit shëndetësor edhe pë
"Çmendet" Aida Shtino, kërcënon mjekët që po luftojnë me koronavirusin Gazetarja e njohur Aid Shtino, me anë të një postimi në Facebookun e saj, ka bërë një reagim të fortë ndaj mjekëve që po