999 rezultate për

koronavirusin

Lajme pozitive për Interin para ndeshjes në Champions, edhe dy futbollistë të tjerë mposhtin koronavirusin Interi ka mbërritur në Ukrainë për t’u përballur me Shakhtar Donetsk në ndeshjen e dytë të grupit në Ligën e Kampionëve,
"Buzëqesh" Gattuso, dy lojtarë mposhtin koronavirusin Pas humbjes zhgënjyese në Europa League ndaj AZ Alkmar, trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso mund të ngushëllohet me fakt
Parashikoi koronavirusin dhe infektimin e Trump, ç'na pret ky fundvit sipas Astrologes Teksa koronavirus kishte nisur të përhapej në Kinë, në shkurt të këtij viti dhe pjesa tjetër e botës ishte ende e qetë,
Interi merr lajme pozitive para ndeshjes në Champions, mbrojtësi mposht koronavirusin Alessandro Bastoni është kthyer në stërvitje me skuadrën e Interit. Mbrojtësi italian është shëruar nga Covid-19 dhe
Flet Alimehmeti: A mund të riinfektohet dikush që ka mposhtur koronavirusin Të gjithë personat që e kanë kaluar COVID-19 nuk duhet të shqetësohen për rikthimin e sëmundjes. Duke iu referuar një
Një lajm pozitiv për Interin, Nainggolan mposht koronavirusin Ndërkohë që Interi është i impenjuar në derbin e Milanos ndaj Milanit, vijojnë të vijnë lajme të mira nga përgjigjet e t
Karantinë si e Cristiano Ronaldos, futbollisti sfidon koronavirusin nga pishina (FOTO LAJM) Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, vazhdon të jetë në izolim në shtëpinë e tij në Torino. Kujtojmë që ylli i bard
Lajm i mirë për Interin, Bastoni gati për derbin me Milanin Media italian "Gazzeta dello Sport" i ka gëzuar tifozët e Interit me lajmin që ka publikuar sot. Sipas artikullit, th
Mposhti koronavirusin, Ibrahimovic rikthehet në stërvitje Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic është rikthyer në stërvitje te skuadra e Milanit, pas një pauze dy javore shkaku
Mjeku tregon çfarë ndodh te pacientët që mposhtin koronavirusin Mjeku i njohur, Artan Koni ka folur në lidhje me dëmtimet që shkakton në organet e trupit koronavirusi, tek pacientët e
Arjola Shehu mposht koronavirusin, si infektoi familjen dhe çfarë shenjat që përjetoi Moderatorja e njohur Arjola Shehu u infektua me koronavirus dhe dy javë më parë u shkëput nga moderimi i emisioni të për
Një krah robotik për të luftuar koronavirusin Një kompani bioteknologjike në Tajvan ka prodhuar një robot, që ka aftësinë të kryejë brenda një dite më shumë se 2 mijë
Brataj tregon si ta dalloni koronavirusin nga virozat e stinës Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj nëpërmjet një postimi në Facebook ka treguar dallimet dhe ngjashmëritë midis
Muriqi mposht koronavirusin, gati të debutojë me Lazion Vedat Muriqi sulmuesi më i ri i Lazios fiton betejën me koronavirusin. I izoluar në Turqi prej disa ditësh pas transferi
Sa qytetarë kanë mposhtur koronavirusin gjatë 24 orëve të fundit Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit 137 qytetarë
Ibra "sfidon" koronavirusin në mënyrën e tij: Guxoi ndaj meje, ide e keqe Zlatan Ibrahimoviç është bërë futbollisti radhës i Serisë A që preket nga koronavirusi. Por suedezi i Milanit nuk ës
Mbappe mposht koronavirusin, Tuchel e ka ende në dyshim Kylian Mbappé (21-vjeç) kthehet në dispozicion të trajnerit Thomas Thuchel. Dy javë pasi ishte testuar pozitiv me Korona
Eskperti i lartë thirrje prindërve: Mos ngatërroni koronavirusin me ftohjen e fëmijëve! Fëmijët që vuajnë vetëm nga bllokimi dhe ‘hundët e lëngshme’ absolutisht nuk kanë koronavirus. Një studiues dhe ekspe
Frikë nga koronavirusi, vetëm një mjek mbetet në punë Gjatë kohës kur pandemia është në shkallën më të lartë të infektimeve në Jemen, spitali i vetëm funksional është ai i qy
Tre javë luftë me vdekjen dhe i intubuar, 65 vjeçari mposht koronavirusin Arben Dojaka është 65-vjeçari, i cili ka arritur të mposhtë koronavirusin pas tre javë intubim. Sot vetë ministrja Og