999 rezultate për

koronavirus

Infektohet me koronavirus edhe drejtori sportiv i klubit shqiptar Nuk ka qetësi te skuadra shqiptare e Renovës në Maqedoninë e Veriut, ku ditën e djeshme pas testeve të kryera, u njoftua
Ndërron jetë gruaja tek Infektivi, ministria: Shkak nuk është koronavirusi Një 70 vjeçare ka humbur jetën gjatë paradites së sotme në spitalin Infektiv, por sipas ministrisë shkak nuk ishte koron
Sot gjashtë raste, ku janë vatrat më aktive të koronavirusit në vend Ka shkuar në 1143 numri i të infektuarve në vendin tonë, ku gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitiv vetëm 6 pers
"Koronavirusi është shpikje", Protesta masive në Itali, nuk respektohet distancimi social (FOTO LAJM) Qindra njerëz u mblodhën këtë të shtunë në Piazza Duomo në Milano me një lëvizje protestë e cila riktheu në shesh ‘Jelek
MAQEDONI/ Protestë para qeverisë kundër koronavirusit, rrjetit 5G dhe vaksinimit, një i arrestuar Një grup i qytetarëve kanë protestuar para qeverisë së Maqedonisë së Veriut, siç thanë ata, kundër pandemisë së rrejshme
Trazirat në SHBA për George Floyd, rritet rreziku për një valë të dytë koronavirusi Zyrtarët amerikanë të shëndetësisë paralajmërojnë se mund të ketë një rritje të re të rasteve me koronavirus për shkak t
Deputeti shqiptar me koronavirus, infektohet bashkëshortja dhe vajza 3 muajshe (FOTO LAJM) Deputeti shqiptar infektohet me koronavirus, ai ka një porosi për të gjithë. Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri njoft
Trajneri i Atalantës ishte i infektuar me koronavirus në ndeshjen përballë Valencias Në sezonin e mrekullive të Atalantës me skuadrën bergamaske që shkruajti historinë duke u kualifikuar në çerekfinalet e
Man.United interesohet për dy yjet e Juventusit Manchester United ka shfaqur interes për dy futbollistët e Juventusit, Dougla Costan dhe Merih Demiral. Dy lojtarët p
10 raste me koronavirus në Championship Ashtu si në të gjithë Europën edhe në Angli po bëhen përpjekje për të rinisur futbollin, i cili u ndërpre në mes, për sh
62 raste të reja me koronavirus dhe 2 viktima në 24 orët e fundit në Maqedoni Gjatë 24 orëve të fundit, nga 771 teste të realizuara, 62 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Sipas qyteteve, 24 raste t
Ndërroi jetë nga koronavirusi, artisti pikturon portretin e mjekut në mes të sheshit Një gjest fantastik, që më shumë se ajo që ka ndodhur ka të bëjë me respektin për figurën e mjekut. Jorge Rodriguez-G
Tirana vijon të "skuqet", ku janë vatrat më të nxehta të koronavirusit në vend Gjatë 24 orëve të fundit, kanë rezultuar pozitiv me koronavirus 15 persona, konkretisht 11 raste në Tiranë, 3 në Krujë,
U bë vatër e nxehtë e koronavirusit, mbyllet pavjoni në QSUT Prej ditësh, QSUT është kthyer në epiqendrën më të nxehtë të koronavirusit në Tiranë. Ashtu sikundër është raportuar
Një princ infektohet me koronavirus në një festë në Spanjë Princi Joachim i Belgjikës raportohet nga mediat vendase se është infektuar me koronavirus pasi mori pjesë në një festë
Edhe gjashtë raste me koronavirus në Kosovë Edhe gjashtë raste me koronavirus janë konfirmuar sot në Kosovë. IKSHP me anë të një komunikate për media po ashtu ka
Super lajm nga Premier League, 0 raste me koronavirus Pasi aprovimit të Qeverisë së Britanisë së Madhe se Premierliga mund të rifillojë gjatë qershorit, së fundmi vjen edhe n
MAQEDONI/ 4 ndërruan jetë, 52 raste të reja me koronavirus për 24 orë Rritet në mënyrë drastike numri i të prekurve nga virusi korona në vend. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 52 rast
Fluturon kurba e infeksioneve nga koronavirusi në vend, sa raste u konfirmuan sot (VIDEO) Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar se numri i të prekurve në vend ka shkuar në 1099, ku gjatë 24 orëve të fundit kan
Skuqet dhe Mati, sot 6 raste të reja me koronavirus Mati është futur sërisht në zonat e prekura nga Covid-19. Aktualisht janë shfaqur 6 raste të reja në Njësinë Administrat