Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
999 rezultate për

kornfeil

I shpëton vdekjes, piloti shmang aksidentin e rëndë në Francë (VIDEO) Në Moto Gp3 nga cirkuiti i Francës, një motorist ka shmangur mrekullist një aksident që mund të përfundonte me pasoja fa