999 rezultate për

koreografi

Tifozët e Lazios dhurojnë spektakël në stadium (VIDEO) Edhe pse Lazio barazoi pa gola ndaj Veronës duke zhgënjyer tifozët, këta të fundit para takimit shpalosën një super kore
Aksidentohen rëndë gjatë provave për shfaqjen dy artistët e Cirkut, flet koreografi Një incident i rëndë ka ndodhur gjatë kohës së provave për Katedralen e Parisit e cila do të mbahej në nder të 60 vjetor
"Ka xhelozi personale", koreografi i njohur tregon si ja "vuri vizën" Elvana për Arilenën (FOTO LAJM) Koreografi Tan Brama ka reaguar disa ditë pasi kanë shpërthyer polemikat pas ndarjes së çmimeve në Festivalin e 58 të Kë
Me shami të kuqe dhe valle popullore, zbulohet koreografia e Elvana Gjatës në festival (VIDEO) Elvana Gjata do të ketë një koreografi tipike shqiptare në Festivalin e Këngës! Këtë e ka zbuluar sot gazetari Eni Sh
Festohet 120 vjetori i klubit, njihuni me koreografinë fantastike të tifozëve të Milanit (FOTO LAJM) Klubi i madh italian, Milan feston ditën e sotme 120 vjetorin e themelimit. Një ditë historike kjo për "djallin", që vje
"Nuk u dhanë as një pikë ujë", shpërthen prindi i 11 vjeçarit që mori pjesë në koreografi Inagurimi i stadiumit të ri "Air Albania" mund të themi se ishte një ndër ceremonitë më të rëndësishme të këtij viti.
"Këngëtarë, "show" me drita dhe koreografi me 400 fëmijë", Duka: Ndeshja ndaj Francës luhet në "Arena Kombëtare" Nuk ka më dyshime! Shqipëria do të luajë në Tiranë ndeshjen e fundit kualifikuese kundër Francës më 17 nëntor. Përtej çd
Çfarë?! Albi Nako do t'a pushonte nga puna Albën që në ditën e 4-t! Fillimet e punës së bashku mes Albi Nakos dhe Alba Hoxhës, kanë qenë shumë ndryshe nga sa shohim sot! Koreografi isht
'Tirona Fanatics' shpjegon koreografinë në derbi Tifogrupi "Tirona Fanatics" kanë shpjeguar idenë e koreografisë që tërhoqi vëmendjen e madhe në derbin kryeqytetas ndërm
"Dardanët" tregojnë pse nuk u hap koreografia në stadiumin e Southamptonit Në mbrëmjen e djeshme në stadiumin e Southampton ishte planifikuar që të përhapej koreografia në stadium gjatë ndeshjes
Pse u ndanë Albi Nako me Albën, zbulohet aryeja e vërtetë (FOTO LAJM) Prej disa ditësh ndarja e koreografit Albi Nako me balerinën Alba Hoxhë po bënë bujë në media. Pasi të dy e hoqën njëri-
Spektakolare koreografia e Barcelonës për ndeshjen me Liverpool (VIDEO) Pasi festoi titullin e dytë kampion radhazi në La Liga, Barcelona mund të përqendrohet tashëm te Liga e kampionëve, ku t
Super atmosferë nga 'Dardanët' në ndeshjen kundër Bullgarisë (FOTO & VIDEO) Tifogrupi ‘Dardanët’ kanë përgatitur një koreografi shumë të bukur për ndeshjen Kosovë – Bullgari. Futbollistet janë
Koreografi me Tetris, tifozët e CSKA-së dhurojnë spektakël në tribuna (VIDEO) Në epokën e internetit dhe koreografive që sa vijnë e bëhen më spektakolare, shpesh me efekte speciale mahnitëse, nga Bu
Tifogrupi ultras i Interit nuk do shpalosë koreografi në derbi Tifogrupi ultras i Interit, Curva Nord, nuk do të prezantojë asnjë lloj koreografie të veçantë në shkallët e "San Siro"-
Kjo është koreografia spektakolare e tifozëve të Dortmundit (FOTO LAJM) Një mur i verdhë për të karikuar skuadrën. Tifozët e Borussias së Dortmundit realizuan një koreofgrafi gjigante dhe spek
Fiorentina përgatit koreografi të veçantë me rastin e një vjetorit të vdekjes së Astorit (FOTO LAJM) Në ndeshjen e Kupës së Italisë mes Fiorentinës dhe Atalantës e planifikuar më 27 shkurt në stadiumin Artemio Franchi
"Më ka abuzuar sek*ualisht për 7 vite", koreografi rrëfen përdhunimin nga Michael Jackson Skandale të pafundme kanë dalë në dritë kohët e fundit për sa i përket yjeve botëror në skenat publike. Së fundmi ka
Koreografia e famshme e tifozëve të Interit (FOTO LAJM) Interi dhe Milani po phttp://www.albeu.com/dokumenta/foto/Inter-tifozet.jpgërballen me njëra-tjetrën në stadiumin "Giuse
Tifozët e Interit kanë tre muaj që përgatisin koreografinë për derbin (FOTO LAJM) Derbi mes Interit dhe Milanit është i shumë pritur jo vetëm nga tifozët e këtyre dy skuadrave, por edhe nga tifozët e ek