999 rezultate për

korce

Aksident i rëndë në Korçë, "Range Roveri" përplaset me autobusin Një aksident ka ndodhur në aksin Korçë-Kapshticë ku një automjet tip "Range Rover" është përplasur me një autobus. A
Aksident në Korçë, vdes drejtuesi i motorit Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur pranë fshatit Koritë të Korçës. Mësohet se në aksi
37 protestuesit e 13 prillit dalin sot para gjykatës për masën e sigurisë 37 personat e arrestuar për dhunë në protestën e 13 prillit të organizuar nga opozita para Kryeministrisë dhe Kuvendi
Skandal në Korçë, pacienti i sëmurë por mjeku i thotë pi ujë deri sa vdes Mjeku lë pacientin në shtëpi me dhimbje, i thotë pi ujë, pas disa orësh, qytetari ndërron jetë. Fiks Fare denoncoi k
EMRAT/ Policia nxjerr listën e 61 protestuesve të proceduar penalisht Policia e Tiranës nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë ka arrestuar 37 shtetas, për veprime të dhunshm
Me kallash dhe çantën plot me fishekë, kapën dy të rinjtë në Korçë Një person është arrestuar në Korçë për armëmbajtje pa leje, ndërsa një tjetër po ndiqet në gjendje të lirë. Pas inf
Arrestohet 20-vjeçari me kallash e me qindra fishekë në Korçë Një 20 vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Maliq të Korçës për posedim armësh dhe municionesh pa leje. Sipas policis
Aksident në Korçë, makina përplas motorin Një aksident i rëndë ka ndodhur në Korcë teksa një automjet ka përplasur një motor në dalje të qytetit. Një person ka
36-vjeçari në Korçë hidhet nga kati i 3-të i pallatit Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në një lagje periferike në qytetin e Korçës. Një 36-vje]ar identi
Policia zbarkon nëpër lavazhe dhe lokale, kontroll i beftë në Korçë Duket se së fundmi policia ka marrë disa kontrolle blic nëpër qytete. Mbrëmjen e sotme, në mënyrë të beftë Policia e
Tragjike në Korçë, 12-vjeçari mbytet me ushqim Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës ku raportohet se njw fwmijw 12-vjeçar ka humbur jetwn. Mwsohet se
Përfshihen nga flakët 4 banesa në Korçë Pasditen e sotme një jzarr i fuqishëm ka përfshirë 4 banesa në një fshat të Korçës. Mësohet se banesat e përfshira
Çmenduri! Tjetër grabitje për para në Korçë, autori kërcënon me thikë kambistin Pasa ngjarjes në Tiranë një tjetër grabitje pothuajse në të njëjtën orë ka nodhur në qytetin e Korçës. Një person me
Ekzekutimi i mafioz i Gurrës, avokatët e Korçës bojkotojnë gjyqet Vrasja e Ravik Gurrës në Elbasan po shoqërohet me reagimin e fortë të avokatëve, të cilët tashmë ndjehen të kërcënuar në
Arrestohet 20-vjeçari që shkaktoi aksidentin me dy të plagosura në Korçë Një aksident i rëndë ndodhi ditën e sotme ku një makinë përplas një makiinë tjetër dhe la dy të plagosur. Sipas të d
Aksident i frikshëm në Korçë, plagosen nënë e bijë Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Korçës, ku dy makinë janë përplasur me njëra-tjetërën.
Kris pistoleta në Korçë, plagoset 27-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orëve të para të mëngjesit të sotëm. Rreth orës 02:30 një shtetas me inicialet R
Makina mbi trotuar, Basha gjobitet për parkim të gabuar në Korçë (FOTO LAJM) Lulzim Basha, ditën e sotme ka vizituar ditën e sotme qytetin e Korçës ku është takuar me mbështetësit e tij. Por me
Kapen 4 të rinjtë që terrorizuan Korçën (FOTO LAJM) Policia ka arrestuar katër të rinj që ishin kthyer në makthin e qytetarëve të Korçës duke qëlluar në ajër herë pas here
Akuzohet se mbyti nënën, Gjykata e Korçës merr vendimin për 54-vjeçarin Gjykata e Korçës ka vendosur të japë masën e sigurisë "arrest me burg" për 54-vjeçarin Nesim Demollarin, i cili akuzohet