999 rezultate për

kopshtet

Rama takon Lulzim Bashën: Nuk flenë të gjithë gjumë (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka takuar ditë e sotme një punëtor të kantierit në lagjen e re të Shijakut të quajtur Lulzim Basha
COVID-19/ Ministrja Kushi: Tre skenarët që kemi për shkollat dhe kopshtet Gjashtë mësues ndodhen aktualisht në spital, duke u trajtuar për koronavirusin. Kështu është shprehur ministrja e Ars
Rastet e shtuara me COVID-19, mbyllen çerdhet dhe kopshtet në Pukë Bashkia e Pukës ka vendosur të mbyllë çerdhet dhe kopshtet e qytetit pas rasteve të shtuara me COVID-19. Lajmin e bë
Kur do hapen kopshtet dhe çerdhet? Manastirliu zbulpn datën Kopshtet dhe çerdhet në Shqipëri do të hapen nga data 1 Qershor. Vendimin zyrtar e dha Ministrja e Shëndetësisë, Oger
Filipçe: Hapja e kufijve pritet nga mesi i korrikut ? Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe informoi se skriningu në kopshtet përfundon javën e ardhshme, duke paralajmëruar
Zbardhen rregullat e reja për kopshtet dhe çerdhet pas rihapjes në 1 qershor (FOTO LAJM) Ministria e Shëndetësisë ka bërë gati një udhëzues paraprak mbi protokollin sanitar që do të ndjekin kopshtet dhe çerdhe
Lehtësimi i masave: Nga 1 qershori hapen çerdhet dhe kopshtet Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka publikuar planin e masave lehtësuese nga data11 maj deri në 1 qershor.
Lehtësime të reja, Manastirliu tregon kur hapen çerdhet dhe kopshtet Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në një dalje për mediat ka zbuluar lehtësimet e mëtejshme për bizneset, nga
Koronavirusi në Shqipëri, Veliaj merr hapin e madh për kopshtet dhe çerdhet në Tiranë “Paniku është më i dëmshëm se vetë virusi. Të ruajmë qetësinë, janë marrë disa masa, siç është mbyllja e shkollave. Ajo
Kopshtet zoologjike njerëzore? Po kanë ekzistuar (FOTO LAJM) Në vitet 1958 në Belgjikë, u krijuan për herë të parë kopshtet zoologjike njerëzore, të quajtura ndryshe edhe ekspozime
Mbyllen çerdhet, kopshtet dhe shkollat në Tiranë, Durrës dhe Elbasan Ditën e djeshme ministrja e Arsimit Besa Shahini njoftoimbylljen e shkollave 9 vjeccare në Tiranë, Durrës dhe Elbasan.
Si u rrah, u dogj dhe fut në "vrimën" e miut fëmija në kopshtet e Tiranës (FOTO LAJM) Janë rikthyer edhe njëherë rastet e dhunimit dhe keqtrajtimit të fëmijëve në kopshtet e Tiranës, aty ku të vegjlit duket
Tjetër premtim i mbajtur për vogëlushët e Njësisë 2, rikonstruktohet kopshti Ky vit i ri arsimor i gjeti vogëlushët e Njësisë 2 me kopshtin e rikonstruktuar dhe me infrastrukturë moderne. Pas rikon
Edukatorë robot, risia më e re në kopshtet e Kinës Fëmijët e një kopshti në Pekin shkrihen së qeshuri ndërsa përpiqen të zgjidhin një problem të drejtuar nga mësuesi i tyr
10 kopshtet e luleve më të bukura në botë (FOTO LAJM) Nëse jeni të apasionuar pas natyrës, këto pamje janë vërtetë të mrekullueshme. Lule shumëngjyrëshe dhe të renditura njër
Frikë nga tërmete të tjera, mbyllen kopshtet dhe çerdhet e Tiranës Frika nga tërmeti ka detyruar që disa administrata dhe institucioneve në vend të mbyllin punës sot disa orë para orarit
Fanella e Kombëtares me firmat e lojtarëve shitet me shifër rekord në ankand “Help them Groë” ka nxjerrë në ankand bluzen e Kombëtares së firmosur nga futbollistët. Kjo është një iniciativë e 6
BE financon 18 mijë euro për kopshtet e fëmjëve në Gostivar Dy kopshte në fshatrat e Gostivarit Forinë dhe Raven do të hapen gjatë këtij viti, informuan nga zyra për zhvillim ekono
Përurohet rikonstruksioni i kopshtit Nr. 60 në Tiranë Në Ditën Botërore të Fëmijëve, kopshti nr. 60 në kryeqytet hapi dyert për të mirëpritur disa nga më të vegjlit e Njësisë
Qytetari i nxjerr të "palarat" Ramës: Turp, na flenë fëmijët tre në një krevat Pas votimit të qeverisë së re, Rama ka uruar “mirëmëngjesi” ndjekësve të tij në Facebook. Përmes një videomesazhi, ku