999 rezultate për

kopje

Elita ti je? Moderatorja kopje e "frikshme" e Kim Kardashian në foton e fundit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Elita Rudi ka ndarë së fundmi me ndjekësit në Instagram një foto të sajën ku ka treguar dhe rutinë
Nora Istrefi publikon fotot para famës dhe Renee është kopje e mamit (FOTO LAJM) Gjatë kohës së karantimit njerëzit kanë gjetur mënyra për të shtyrë kohën dhe një ndër to është kthyer në sfidë në Insta
Jul Deda akuzon për "kopje" Ramën: Vjedh idetë e Bashës, e i shet si të vetat! "Pra kur opozita denoncon apo proteston, për Edin është opozitë pa ide, ndërsa kur opozita propozon, prapë për Edin ësht
Ja sa u shit "Mona Liza" false Për një sy të pastërvitur “Mona Liza”, e cila do të shfaqet për ankand në qendrën Sotheby’s javën e ardhshme është e pad
Si u realizua fotoja e famshme me gjuhën jashtë e Albert Ajnshtajnit Ajo është ndër fotot më të njohura të gjeniut të fizikës, me gjuhë jashtë, si të ishte një personazh komedian e jo njeri
Si nuk e kishim vënë re! Djali i David Beckham qenka një kopje e Justin Bieber (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, interneti kuptoi se djali i vogël i David dhe Victoria Bechkam, Romeo, është një kopje e këngëtarit Jus
Pse disa njerëz janë "gjenetikisht të lindur" të mos pëlqejnë disa lloje ushqimesh? Një nga arsyet kryesore përse nuk mund të hani perime të tilla si brokoli apo lulelakër pasi ju duken të hidhura dhe pas
Gazetari: Në makinën e prokurorit u gjetën kopje të dosjeve të tokave në Lalëz Në media kanë qarkulluar deklarata të ndryshme, mbi dokumentet që u gjetën në makinën e prokurorit Ndoja. Këtë të enj
Sytë zemra! Djali i Big Bastës u bë një kopje e vogël e të atit për Halloween! (FOTO LAJM) Këtë vit, vogëlushi i Vesa Lumës dhe Big Bastës, Liani, zgjodhi të bëhej identik si babai i tij për Halloween. Vesa k
"Bëm mama të të ngjaj", Dojna Mema qenka një kopje e së ëmës (FOTO LAJm) Moderatorja shumë e njohur për publikun Dojna Mema është kthyer tashmë në një figurë shumë të dashur. Ajo njihet tanimë
Në prag të zhdukjes, portretet e fuqishme të kopjeve të vetme në botë (FOTO LAJM) National Geographic ka publikuar portretet e fuqishme të kafshëve më vulnerabil në botë, të cilat janë të gjitha në prag
Noizyt i keqpërdoret marka e veshjeve, në aeroport shiten kopjet false (FOTO LAJM) Reperi i njohur shqiptar, Noizy, veç karrierës së suksesshme në muzikë prej disa kohësh ka nxjerrë në treg edhe një linj
Kopje e vogël! Sonila Meço tregon kujt i ngjan vajza e saj Amaris (FOTO LAJM) Kot nuk thonë që vajzat ngjajnë nga babi! Ndaj kur të shihni foton e fundit që Sonila Meço ka publikuar do të vini re
Identike, Xhemi Shehu zbulon kopjen e saj që nuk e kishim vën re (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e spektaklit të humorit “Portokalli”, Xhemi Shehu, ndan herë pas here me ndjekësit në rrjete social
Goli ndaj Tottenhamit, ish-sulmuesi i kombëtares italiane akuzon Higuainin për kopje (FOTO LAJM) Gonzalo Higuain gjeti rrugën e rrjetës në miqësoren e sotme ndaj Totenhemit, që u fituan nga këta të fundit me rezultati
Bashkëpunimi Luanës me Faydee, kopje e kësaj kënge për fëmijë? Reagimi i këngëtares (FOTO LAJM) Luana Vjollca dhe Faydee kanë publikuar bashkëpunimin e tyre 'Yalla Habibi', një bashkëpunim që ka rezultuar mjaft i suk
Opozita ngre 8 kërkesa ndaj KQZ-së, në dijeni edhe Glover Partia Demokratike njofton se në emër të koalicionit opozitar ka kërkuar nga Komisioni Qendror i Zgjedhje që t’i vërë në
Shikoni me kujdes, i dashuri i ri i Dua Lipës është kopje e Bes Kallakut (FOTO LAJM) Anwar Hadid, vëllai i dy supermodeleve, Gigi dhe Bella Hadid, prej një jave është kthyer në një ndër personazhet më të p
John Shahu akuzohet për kopje të klipit të sapo publikuar (VIDEO) John Shahu është një ndër këngëtaret e rinj shqiptarë më të talentuar dhe pas suksesit në “Kënga Magjike 2017” ku fitoi
Kylie Jenner duket joshëse me vajzën në krah, e quan Stormin kopje të saj Kylie Jenner njihet si modele dhe vajzë që mirret me biznes, përndryshe ajo është një vajzë 21 vjeçare shumë e suksesshm