999 rezultate për

kopesht

Kopështi Zoologjik i dalë nga ferri! Mediat britanike bëjnë rezil Shqipërinë (FOTO LAJM) Një luan i sëmurë nga sytë që nuk lëviz asgjë, një zebër e vetmuar dhe një ujk i tromaksur! Këto janë kafshët në "Safari
Tragjedi, fëmija niset për në kopësht por gjendet i vdekur në autobus Si gjithnjë, për disa muaj ai ishte shoqëruar nga prindërit në autobusin e kopështit çdo mëngjes, por një ditë ata do të
Gjen në kopësht gjarpërin me dy koka (VIDEO) Problemi i dyfishtë... Një banorë në shtetin amerikan të Virxhinias mori një surprizë kur zbuloi një gjapër me dy koka n
Shkoi të punonte në kopësht, bakteri i mishit i hëngri tërë këmbën Një 43-vjeçare nga Amerika për pak ka gjetur vdekjen pasi është infektuar nga një "bakterie ha mish". Ai thuajse ka h
"M'u zu fryma sot David", dëshpërimi i nënës që futi djalin sot në kopësht Kopshtet dhe çerdhet publike në Tiranë vijojnë me kushte skandaloze me më shumë se 40 fëmijë në grup, mungesë ngrohjeje
Lira Gjika: Prindër, këto pyetje duhet t'u bëni fëmijëve kur i merrni nga kopështi Jeta është shumë intensive në këtë periudhë dhe shpesh prindërit nuk merren sa duhet me fëmijët. Pediatria Lira Gjika
Nisi kopështin, shihni sa është rritur vajza e Alban Skënderajt (FOTO LAJM) Amel, vajza e Alban Skënderajt dhe Miriam Canit është bërë një zonjushë e vërtetë. Vogëlushja Ameli është rritur dhe
Erdoganisti Haskuka urdhëron mbylljen e kopështit në Prizren: Dilni jashtë ose ju nxjerrim me shkelma Kryekomunari i Prizrenit, një mbështetës i flaktë i Presidentit të Turqisë Erdogan, ka urdhëruar mbylljen e kopështit "Y
Nuk rriste dot bar në kopësht, pasi gërmon bën zbulimin mahnitës Jim Clark nga Northumberland, Angli kaloi 3 dekada duke u përpjekur për të rritur bar në oborrin e tij. Ai e mbillte
Kontrolloni fëmijët tuaj kur vinë nga kopshti, kjo nënë u trishtua Prindërit po i çojnë fëmijët e tyre në çerdhe për shkak se ata mund të shoqërohen dhe janë të sigurt, por kjo nënë ka pë
Mizori në kopësht, edukatorja shtyn dhe rreh vogëlushët (VIDEO) Kjo video e publikuar në rrjetet sociale ka ngjallur polemika të shumta, pasi pamjet janë regjistruar brenda një kopshti
Zbardhen detajet, si vdiq në kopësht 3-vjeçari në Durrës Janë zbardhur detaje të reja nga tragjedia në Durrës ku një i mitur vetëm 3 vjeç ndërroi jetë. Ngjarja ndodhi në kop
Rudina Magjistari tregon ditën të cilës i trembet pafund Duket se zgjedhja e personazheve të njohur për t'i bërë apo jo fëmijët të famshëm është një zgjedhje e vështirë. Ata
Fevziu prezanton shtëpinë luksoze, me pishinë dhe kopësht gjigant (FOTO LAJM) Gazetari i njohur na ka treguar një copëz të shtëpisë së tij, që duket mjaft madhështore. Kopshti gjigant ku duket
Vajza vret babain dhe e varros në kopësht (FOTO LAJM) Policia e Mançesterit ka konfirmuar të martën se një grua 63-vjeçare u arrestua nën dyshimin për vrasje dhe u arrestua p
Sherri në kopësht, edukatorja tregon pse u rrah nga drejtoresha Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një kopësht fëmijësh në Korçë, ku edukatorja e kposhtit Zana Brahimllari është dhunuar
Dënohet me burg edukatorja që rrahu fëmijën në kopësht Gjykata e Tiranës ka dënuar me 5 muaj e 20 ditë burg ish-edukatoren e një kopshti privat në kryeqytet, të kallëzuar për
Hueyda El Sayed: Djali im është më i edukuari i kopështit Dy vite kanë kaluar qëkur Hueyda El Sayed është bërë për herë të parë nënë dhe s’mund ta shijonte më shumë se kaq. Artis
Pamje shokuese: Tigri sulmon punonjësen e kopështit zoologjik (FOTO LAJM) Vizitorët e një kopështi zoologjik në Kaliningrad janë tmerruar teksa kanë parë një tigër siberian të sulmojë një prej p
Ndahet nga i dashuri, edukatorja i dhunon fëmijën në kopësht (VIDEO) Një edukatore, e cila ishte lidhur me një prej prindërve të fëmijëve që kishte në kopësht, i ka dhënë fund lidhjes. S