999 rezultate për

kopertine

Nuk ndalet, Albana Osmani pushton kopertinën e revistës franceze Ajo ka profilin e një vajze që ja del mbanë në çdo fushë fal forcës, vullnetit dhe pasionit të saj. Albana Osmanin e
Na bënë sytë apo Albana Osmani u vu në kopertinën e revistës gjermane Përmes një postimi në Instagram, Albana Osmani ka bërë me dijeni për ndjekësit e saj se do të jetë në kopertinën e dhjet
Bella Hadid në kopertinën e revistës prestigjoze (FOTO LAJM) Bella Hadid duket e mrekullueshme në kopertinën “Harper' Bazaar". Ajo duket se ka realizuar një set fotografik mjaft
Gjiko vjen me surpriza, hap konkurs për kopertinën e albumit tëtij (FOTO) Gjiko ka paralajmëruar ditë më parë se diçka të madhe do të vij gjatë dy majit, e mesa duket e ka pasur fjalën për sjell
Revista “People” shpall Pink femrën më të bukur në botë Si çdo muaj prill edhe këtë vit revista prestigjose “People” ka shpallur në kopertinën e këtij muaji se cilën kanë cilës
La Liga nuk i njeh golin e 300 Ronaldos javën e kaluar, ndërsa sot ia uron golin me super kopertinë Para disa ditësh, ylli portugez Cristiano Ronaldo, shënoi golin e 300-të në La Liga, duke u bërë futbollisti i vetëm pas
Të bëfshin mirë Irina Shayk! Irina Shayk për herë të parë zë vendin kryesor në kopertinën e Vogue Italia. Revista e modës publikoi foto të tjera gazm
Modelja shqiptare me famë ndërkombëtare: Shqiptarët më kërkuan para, e turpshme Arselajda Buraku, nga Rubiku i vogël i Shqipërisë, po punon fort për karrierën e saj si modele në New York. Edhe pse po
Dedikimi i ndjerë pas vdekjes së Adelës, kolegët e veshin me të bardha Ndarja nga jeta në mënyrë të parakohshme dhe të papritur e gazetares Adelajda Xhamani ka shkaktuar shumë reagime nga nje
Juventus dhe Napoli nuk njohin pengesa, ruajnë kryesimet (VIDEO) Juventus dhuron një provë force në javën e 6 të Serisë A duke asfaltuar 4-0 Torinon në derbi dhe ruajtur rekordin perfek
Dua Lipa pushton kopertinën e "Grazie" (FOTO LAJM) Dua Lipa është një nga këngëtaret më të suksesshme në arenën ndërkombëtare. Së fundi, Dua publikoi një foto përmes së
Charlie Hebdo, kopertinë kushtuar Barcelonës: Islami është fe e paqes (FOTO) Fraza "Islami, është feja e paqes...të përhershme", përkrah një karikature që tregon trupa pa jetë në rrugë dhe një furg
Vetëvritet modelja me sytë më të bukur në botë (FOTO LAJM) Një modele dhe studente e mjekësisë që u shfaq para pak muajsh në kopertinën e Vogue dhe u dekorua nga presidenti i shte
Berisha zbulon kopertinën "librit" të ri të Edi Ramës (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali berisha po “luan” fort me “rrëmujën” e krijuar në partinë socialiste ku nga dita e djeshme është k
Playboy kthen faqe, në kopertinë një vajzë myslimane të mbuluar Nga tetori i ardhshëm “Playboy” kthen faqe, në mënyrën më të habitshme të mundshme. Në koopertinë, ndryshe nga asnjë
Aktorja e Twilight në kopertinën e ELLE: Ja ç'po ndodh me jetën time! Aktorja Kristen Stewart, e cila është kritikuar shpesh për jetën personale e mbi të gjitha tradhëtitë, është një nga 5 y
Kur Kardashian ironizon: Jo keq për një vajzë që s'ka talent Fitimet e Kim Kardashian janë shuma të majme, e në të vërtetë edhe vetë bukuroshja e ka pranuar se nuk janë keq për të,
Kopertinë e "çmendur" në gazetën portugeze për Portugali - Francë (FOTO LAJM) Sonte është finalja e madhe e Euro 2016, midis Francës dhe Portugalisë, e cila nis në 21:00. Duket se gazeta portugeze “
Rita Ora në kopertinën e “Marie Claire” (FOTO) Rita Ora është zgjedhur në kopertinën e revistës "Marie Claire", në Rusi. Vetë këngëtarja ka postuar në profilin e sa
Dua Lipa në një tjetër kopertinë (FOTO LAJM) Tashmë emri i Dua Lipës ka një jehonë të madhe, e ku suksesi është i çertifikuar. Ajo është shfaqur mahnitëse në koperti