999 rezultate për

koordinuar

Konflikt mes Ramës dhe Xhafajt për 613 kg kokainë: Çfarë ndodhi pasditen e djeshme Kur të gjithë po festonin në polici për kapjen e një sasie rekord kokaine në Durrës, një përplasje në distancë ishte duk
Komandat "Sula": Sulmi në Gushincë ishte i koordinuar “Në sulmin e karakollit të Gushincës më 21 prill të 2015 kam marrë pjesë, por ai sulm ka qenë i koordinuar dhe për atë n
"Ju keni konsumuar 80 % të paketës...", revoltë ndaj "Vodafone" dhe "Telekom Albania" në rrjetet sociale Shkurtimi i periudhës së faturimit nga një muaj në 28 ditë si edhe rritja e çmimit ta paketave standarde të komunikimit
Mustafa: S'ka ushtri pa u koordinuar me SHBA-të (VIDEO) Propozimi i presidentit të vendit, Hashim Thaçi, për ndryshimin e Ligjit për Forcën e Sigurisë së Kosovës si duket nuk d
Analistët serbë: Veprimet e Thaçit janë të koordinuara me Perëndimin E përditshmja serbe "Danas", ka shkruar sot se presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Rusia duhet ta njohë pava
Meta: Kriza e refugjatëve, nevojë për strategji të mirëkoordinuar evropiane Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, mori pjesë në Konferencën e Kryeparlamentarëve të Bashkimit Europian që po mbahet në Luk
A1on: Zvrlevski thërret mbledhje urgjente për të koordinuar sulmet ndaj Prokurores Speciale Prokurori publik Marko Zvrlevski ka thirrur sot një mbledhje urgjente me prokurorët publikë dhe ata të lartë, transmeton
Rama viziton Dubrovnikun: Kohë e re për Ballkanin Kryeministri Edi Rama është nisur sot për në Dubrovnik të Kroacisë për të takuar kryeministrat e rajonit. Përmes një njo
Çitaku: Kosova gati të negocioj për MSA-në Ekipi negociator për Marrëveshjen e Stabilizim Asociimit(MSA) do të filloj negociatat pas datës 17 shtator. Këtë e ka bë
Greqia nuk ndihmon për problemin e emigrantëve Ministrja e Brendshme e Maqedonisë Gordana Jankullovska ka theksuar se çështja e emigrantëve ilegal nuk mund të zgjidhet
Qëllohet me armë e granata dore në Zubin Potok Tre sulme të armatosura dhe të koordinuara janë shënuar në pjesën Veriore të Kosovës. "Sulmet me armë automatike dhe një
Skenaret kundër shqiptarëve janë të koordinuara Kryetari i Ligës Qytetare Shqiptaro-Amerikane (LQSHA), Joe DioGuardi deklaron se arrestimet e fundit të shqiptarëve në M
Aksioni në veri, i koordinuar Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi tha sot se aksioni i KFOR-it dhe EULEX-it në veri është i koordinuar me institucion
SHBA: Veprimet e Kosovës të pakoordinuara Shtetet e Bashkuara kanë shprehur keqardhje se veprimet e ndërmarra nga qeveria e Kosovës për të marë kontrollin në vend
Thaçi: Jemi të koordinuar me Shkupin në rast të embargos serbe Kryeministri këtë e bëri të ditur në Bruksel për korrespodentin e TV Alsat, duke shtuar se