E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

koordinohet

Nis takimi i ministrave dhe kryesisë së grupit të PS, çfarë diskutohet Mëngjesin e sotëm në kryesinë e kuvendit, ka nisur takimi me ministrat e kabinetit qeveritar, kreun e Kuvendit Gramoz Ru
Selimi vizitë në SHBA, koordinohet axhenda diplomatike për 2016-ën Zëvendësministri i Punëve të Jashtme, Petrit Selimi, po qëndron për një vizitë dy-ditore në Washington, me ftesë të Depa
Nga burgu koordinohet për transfere Fisnik Blakaj kishte vendosur të dalë nga shtëpia e tij për të kryer me urgjencë disa transfere parash në Bankën NLB, në
Bush: KFOR-i koordinohet me EULEX-in Në një raport dërguar drejtuesve të Dhomës së Përfaqësuesve dhe Senatit, preside