E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
999 rezultate për

konviktin

Më keq se burgu, njihuni me konviktin mjerues të studentëve në Shkup (FOTO LAJM) Konvikti i studentëve “Stiv Naumov” në Shkup është në gjendje të mjerueshme ku studentët ankohen për tualete të prishura
Gruevski premton tre konvikte të reja, përfshirë edhe USHT-në Projekti për konviktin "Medicinar" është gati dhe sipas kryeministrit Nikolla Gruevski, pritet në dhjetor të ketë shpall
Cërrik, 50 apartamente të dëmtuara nga tërmeti Bashkia e Cerrikut ka nisur sistemimin e familjeve, banesat e të cilëve u dëmtuan nga lëkundjet e termeteve të ditëve të
Studentët: Faleminderit Thaçi! Studentë të Universitetit të Prishtinës, kryesisht ata të Skënderajt kanë gjetur një mënyrë të veçantë për të falenderua
Rama i merr Bashës konviktin e Shkollës së Gjuhëve të Huaja Nuk ka fund kalvari i pronësisë së godinës së Konviktit të Gjuhëve të Huaja “Asim Vokshi”, Tiranë”, ndodhur në zonën kad
Veliaj i merr Bashës konviktin e gjuhëve të huaja Konvikti i shkollës së gjuhëve të huaja “Asim Vokshi”, Tiranë” i cili deri më sot ishte në administrim të Bashkisë së Ti
Grupi "Boko Haram" djeg për së gjalli 29 nxënës Militant të armatosur të grupit "Boko Haram" kanë sulmuar mbrëmjen e djeshme konviktin e një shkolle duke vrarë 29 nxënë
Ahmetaj anulon kontratën për konviktin e Gjuhëve të Huaja Ministri Arben Ahmetaj anulon kontratën e lidhur nga paraardhësi i tij me të cilën i jepej një universiteti privat konvi