999 rezultate për

konvertuar

Flet hoxha që lau xhenazen e Rugovës Një kohë të gjatë është spekuluar se Ibrahim Rugova është konvertuar në fenë katolike. Madje, mediat kishin shkruar se i
Tërnava tregon nëse Rugova ka qenë mysliman deri në fund Myftiu i Kosovës, Naim Tërnava ka thënë se ka pasur raporte të mira me ish- presidentin historik Ibrahim Rugova. “Me
Kërkohet burgim i përjetshëm për azilkërkuesin afgan që vrau gruan e konvertuar Prokurorët gjermanë kanë kërkuar dënim me burgim të përjetshëm për një azilkërkues afgan, i akuzuar për vrasjen e një gr
Rruga për të konvertuar një dokument PDF në Word PDF (Formati Portabël i Dokumenteve) është krijuar nga Adobe në vitin 1990 me qëllim prezantimin e dokumenteve në përsht
I grabitën 15 mijë euro, emigranti: Ishin kursimet e mia Një emigrant i sapokthyer nga emigrimi ka rënë pre e një grabitje në një pikë këmbimi valutur. Mësohet se ai është g
Noizy çudit fansat! A është konvertuar ai nga katolik në mysliman? (FOTO) Noizy nuk humb asnjëherë rastin për të qenë në qendër të vëmendjes. Ai ishte në top listën e më të kërkuarëve online pas
Stefani, maqedonasi që ishte konvertuar në mysliman e që luftoi për ISIS-in Stefan.S është maqedonasi i arrestur gjatë operacionit të fundit anti-terrorist të koduar "celula". Policia ka thënë se,
Varësia ndaj telefonit, ja sa orë shpenzojmë me të Gjatë një kërkimi të fundit të kryer nga studiuesit amerikanë është vënë re se telefoni është kthyer në varësi për njeri
Autobusi-dush i parë në botë (FOTO-LAJM) Ky është autobusi-dush i parë në botë. Një organizatë jo-fitimprurëse me bazë në San Fracisko të SHBA-së, pasi ka grumbu
Maloku: LDK-AAK-NISMA të konvertuar në inatçor aktiv Pas përfundimit të zgjedhjeve parlamentare të 8 qershorit në Kosovë, janë bërë më shumë se dy muaj që kur vendi ka hyrë
72 shqiptarë u konvertuan në grekë me para në dorë Këshilli i Lartë i Drejtësisë tha se gjykata e Korçës u ka kthyer kombësinë shqiptare 72 personave që në mënyrë të parre
Neuroza e të konvertuarit I Tensioni midis Himarës dhe shtetit shqiptar përbën një nyje nervozizmi, që shpërthen herë pas here me mllefe, që në
Rrëmbyesi nuk ishte islamik por një i krishterë i konvertuar Anonset e mbrëmshme të mediave shqiptare për "fundamentalistin islamik anëtar i organizatës Ujqit Gri" dhe protesta kund